صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / محصولات شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، «نونمایی» می‌شوند

معرفی ۳ محصول تولیدشده شرکت‌های پارک در حوزه سلامت

محصولات شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، «نونمایی» می‌شوند

رویداد «نونمایی» با هدف معرفی محصولات پارک فناوری پردیس، برگزار می‌شود. در این دوره از نونما که 12 اسفندماه برگزار می‌شود، 3 محصول حوزه سلامت معرفی خواهند شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پارک فناوری پردیس، رویداد نونمایی با هدف معرفی بیشتر و بهتر محصولات تولید شده توسط شرکت‌های این مجموعه طراحی شده است. این رویداد ۱۲ اسفند ماه به صورت حضوری و آنلاین، برگزار می‌شود.

پارک فناوری پردیس به عنوان بزرگترین پارک فناوری خاورمیانه هم اکنون میزبان ۳۰۰ شرکت فناور در حوزه های مختلف فناوری است.  شرکت‌های عضو پارک توانسته‌اند با تکیه بر دانش بومی شده و توسعه فناوری‌های روز دنیا، بیش از ۱۰۰۰ محصول در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، دارویی، مواد شیمیایی و …  تولید و به بازار عرضه کنند که هریک از این محصولات یا جایگزین نمونه‌ خارجی و یا رفع‌کننده نیازی از جامعه است.

سه محصول میگرن کات (داروی گیاهی درمان میگرن)، اینجکتور کارتریج (دستگاه کارگذاری لنز در داخل چشم) و دیتا لاگر (برچسب مانیتورینگ دما)، سه محصولی هستند که در این دور از رویداد نونما معرفی می‌شوند. همچنین امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیشتر این تولیدات وجود خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در رویداد به سایت www.nonamayi.ir و یا با شماره‌ ۲۸۴۲۹۷۰۹ ، مجموعه بیزمارک، مجری برگزارکننده رویداد  تماس بگیرند.

همچنین مطالعه کنید:

دو ماه گذشت و ترمز تورم کشیده نشد

 به گزارش کسب و کار نیوز، امروز نشست تخصصی پول، بانک و سیاست‌های پولی پیشنهادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *