صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / دهمین دوره اینوتکس در پارک فناوری پردیس برگزار می شود

دهمین دوره اینوتکس در پارک فناوری پردیس برگزار می شود

کسب و کار نیوز- «اکبر قنبرپور» رییس نمایشگاه اینوتکس 2021 گفت: دهمین دوره این نمایشگاه از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت سال آینده در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، رئیس پارک فناوری پردیس در نشست خبری دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۱ گفت: طی ۱۰ سال گذشته اتفاقات بزرگی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور افتاده است. این زیست‌بوم یکی از بالغ‌ترین اکوسیستم‌های نوآوری و فناوری در منطقه به شمار می‌رود. بازیگران و عناصر مختلف این زیست‌بوم به آرامی شکل گرفتند که نشانی از ایران پیشرفته و نیروی انسانی نخبه و خاص آن است.

در ادامه این نشست خبری، دبیر نمایشگاه اینوتکس نیز ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری در فضای باز و با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

سجاد عباسی فشمی گفت: ثبت‌نام شرکت‌ها برای حضور در دهمین دوره اینوتکس از امروز شروع شده تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد.

وی افزود: بخش مجازی نمایشگاه اینوتکس فعال خواهد بود و بازدیدکنندگان می‌توانند به شکل مجازی نیز از این نمایشگاه و بخش‌های مختلف آن بازدید کنند. مخاطبان می‌توانند به شکل حضوری نیز از اینوتکس بازدید کنند اما ظرفیت خاصی برای حضور در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان برای  حضور در نمایشگاه باید ثبت‌نام کنند. همچنین ظرفیت مشخصی برای حضور استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها در نمایشگاه فیزیکی در نظر گرفته شده و تنها ۲۰۰ استارت‌آپ و شرکت می‌توانند در نمایشگاه فیزیکی غرفه داشته باشند.

عباسی ادامه داد: شرکت های دانش بنیانی که در تاریخ اعلام شده ثبت نام کنند از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۱۰ میلیون تومان می توانند بهره مند شوند. تلاش ما این است که این نمایشگاه را به وسعت پارک فناوری پردیس برگزار کنیم و شرکت های مستقر در پارک هم مورد بازدید قرار بگیرند و تور بازدید از این شرکت ها را شاهد باشیم.

دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ گفت: امسال همچون سال های گذشته بخش کافه سرمایه نیز برگزار می شود و استارتاپ ها در کافه سرمایه هم می توانند اعلام حضور کنند. رقابت های استارتاپی اینوتکس پیج در کرمان، تهران، بوشهر، همدان و چند استان دیگر در حال برگزاری است و از هر استان دو تیم برتر در رقابت نهایی در نمایشگاه اینوتکس شرکت خواهند کرد. همه این بخش ها از طریق فضای مجازی قابل دسترسی است.

وی ادامه داد: طی هماهنگی ای که با شرکت های سرمایه گذار ترکیه ای شده، ۷ شرکت برای حضور در اینوتکس ۲۰۲۱ اعلام آمادگی کرده اند و در کافه سرمایه کمک می کنند و این حضور باعث جهانی شدن کسب و کارهای نوپایی خواهد شد که در اینوتکس حضور دارند.

همچنین مطالعه کنید:

وضع قانون برای حمایت از کسب و کار‌های اینترنتی

به گزارش کسب و کار نیوز ، نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در راستای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *