صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارت‌آپی کشور

بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارت‌آپی کشور

کسب و کار نیوز- مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ استارت‌آپ با اشاره به برگزاری دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، گفت: این رویداد بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از ۶۰۰ تیم استارت‌آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، ارسلان باسلی‌زاده گفت: در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم استارت‌آپی طرح های خود را برای ۱۰۰ استارت‌آپ ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی به این رویداد حضوری راه پیدا کنند. وی در ادامه با اشاره به حضور ۵۰ تیم در مرحله حضوری افزود: این تیم ها پنج شنبه ۲۷ شهریور ماه در رویداد حاضر شده و توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.

 باسلی‌زاده گفت: در اختتامیه این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه‌گذاری به صورت قطعی به تیم ها اعلام خواهد شد. مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ استارت‌آپ در رابطه با حجم سرمایه‌گذاری در این رویداد مطرح کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ استارت‌آپ تیم های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود. وی  همچنین با اشاره به حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی در این رویداد افزود: این رویداد با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت‌آپی برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

پیش‌بینی رشد اقتصادی ۴.۳ درصدی ایران در سال ۲۰۲۱

به گزارش کسب و کار نیوز، مرکز پژوهش‌های اتاق ایران گزارش با عنوان «ریسک کشوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *