فراخوان ثبت ایده

کسب و کار نیوز - جـشنواره‌ي اسـتارپـوزال بـراي نخسـتین بـار در سـال 1398 بـه هـمت پـارك عـلم و فـناوري دانـشگاه تـربیت مـدرس بـا هـدف تـبدیل پـروپـوزال‌هـا و تحقیقات دانـشجویی انـجام شـده در دانـشگاه هـاي سـطح کشور بـه پـروژه‌هـاي داراي قـابلیت تـجاري‌سـازي، و اتـصال مجـدد حـلقه‌ي جـدامـانـده‌ي صـنعت بـه دانـشگاه شکل گـرفـته‌اسـت.

به گزارش کسب و کار نیوز، جشنواره‌ی اسـتارپـوزال بستری برای اجـتماع و رشـد دانـشجویان، اسـاتید و دانـش آمـوخـتگان دغـدغـه‌مـندی اسـت که عـلاقـه‌مـند بـه کارآفـرینی بـوده و طـرح‌هـای پـژوهشی قـابـل تجاری‌سازی دارند.

دومین دوره این جـشنواره بـا هـدف تـعریف و هـدایت پـروپـوزال‌هـا و پـایان‌نـامـه ‌های کارشـناسی ارشـد و رسـالـه دکتری دانـشجویان سـراسـر کشور بـا رویکرد رفـع نیازهـای داخـل، تـجاری‌سـازی و شکل‌گیری کسب و کارهای دانش‌بنیان  توسط شرکت رادمین کارگزار پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در سال۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

دبیرخانه­ی دومین دوره­ی جشنواره­ی ملی استارپوزال (کارآفرین دانشگاهی) اعلام­ کرد، فراخوان جذب ایده، طرح و پروپوزال­های شما عزیزان را از تاریخ ۱ شهریور ماه آغاز خواهد شد.

یکی از نیاز‌های بنیادین هر کشور و جامعه‌ای برای پیشرفت و رشد مطلوب ایجاد زنجیره‌ای محکم میان دانشگاه و صنعت می باشد.

جشنواره ملی کارآفرین دانشگاهی پذیرای دو گروه از تیم‌هـای دانـشگاهی می‌باشد. تیم‌هایی متشکل از اسـاتید و دانـشجویان که در حال کار و تحقیق بر پایان نامه یا پروپوزال می باشند؛ دانشجویان و اساتیدی که در ابتدای تبدیل طرح تحقیقاتی خود به یک طرح فناورانه بوده و در آغاز راه کارآفرینی قرار دارند.

پیش از هر اقدامی لازم است که معضلات، نقاط ضعف و قوت بررسی شوند تا بتوان مطلوب ترین برنامه را برای پیشبرد اهداف تدوین و تهیه کرد و بالطبع دید بهتر و گسترده‌تری  نسبت به جریان کارآفرینی پیدا کرد. به همین علت در طی برگزاری جشنواره با برگزاری وبینارهای آموزشی متعدد، کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌ای با حضور مجرب ترین اساتید و مشاوران در کنار تیم‌های پذیرفته شده خواهیم بود.

مخاطبان جشنواره استارپوزال از گروه‌های مختلفی اعم از مدیران و راهبران شرکت‌ها، دانشجویان مقاطع تحصیلی متفاوت، افراد خلاق و علاقمند به حوزه کارآفرینی، افراد صاحب ایده، شرکت‌هایی که به دنبال جذب منابع انسانی هستند، سرمایه گذاران در حوزه کارآفرینی و شتابدهنده‌ها تشکیل شده است.

برای دومین جشنواره ملی کارآفرینی دانشگاهی جوایز ویژه­ای مد نظر است. با بیش از ۲۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی نسبت به سایر جشنواره­های هم­تراز دانشجویی خود منحصر به فرد می باشد.

رویداد ملی کارآفرین دانشگاهی در برگیرنده حوزه های متعددی به شریح ذیل است:

واجدین شرایط از تمامی دانشگاه­ها  و در تمامی رشته‌های پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، مالی و صنایع غذایی، آموزش و محیط زیست می­توانند در این جشنواره شرکت کنند.

متقاضیان می توانند، جهت ثبت آثار خود به سایت جشنواره به نشانی www.starposal.com    و برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر به اینستاگرام جشنواره یا سایر راه های ارتباطی مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال ایده­های شما تا ۳۰ شهریور ماه ۹۹ می­باشد.

 

همچنین مطالعه کنید:

کارگران در انتظار تصمیم دولت برای ” تصویب حق مسکن”

به گزارش کسب و کار نیوز ، ۲۳اسفند ماه بود که جلسه شورای عالی کار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *