صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / سامان قدوس در آستانه حضور در لیگ برتر
سامان قدوس

وینگر ایرانی و برنتفورد به امضای قرارداد نزدیک شدند

سامان قدوس در آستانه حضور در لیگ برتر

کسب و کار نیوز:با توجه به جدایی قریب الوقوع سعید بن رحمه وینگر الجزایری تیم برنتفورد ، توافق این تیم با وینگر ملی پوش ایرانی نزدیکتر از هر زمان دیگری به نظر می رسد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, در روزهایی که سامان قدوس وینگر ایرانی همراه تیم آمیان برای آغاز رقابت های لیگ۲ فرانسه تمریناتش را انجام می دهد خبرهایی درباره جدایی این بازیکن به گوش می رسد. یکی از قدیمی ترین و جدی ترین مشتریان قدوس حالا به نظر می رسد در یکقدمی توافق با این بازیکن و باشگاه آمیان قرار دارد.

برنتفورد تیم تازه لیگ برتری شده فوتبال انگلستان ، از نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب سامان قدوس بود اما این انتقال اتفاق نیفتاد. سایت “بیرمنگام میل” در گزارشی در این ارتباط نوشت که سعیدبن رحمه وینگر تیم برنتفورد مورد توجه چلسی و لیدزیونایتد قرار دارد و اخبار حاکی است که این بازیکن کاملا به خروج به از برنتفورد نزدیک است. توماس فرانک سرمربی تیم برنتفورد اما برای جایگزینی او سامان قدوس بازیکن ایرانی آمیان را در نظر دارد و دو طرف به امضای قرارداد نزدیک شده اند.

سایت سوئدی “اکسپرسن ” در ین رابطه نوشت سامان قدوس بازیکن ۲۶ ساله و ملی پوش ایرانی که به عنوان هافبک تهاجمی و وینگر توانایی بازی در بخش تهاجمی را دارد در حال انجام مذاکرات با باشگاه انگلیسی است وبه نظر می رسد به زودی توافق رسمی او با برنتفورد اعلام شود.

همچنین مطالعه کنید:

پیش‌بینی رشد اقتصادی ۴.۳ درصدی ایران در سال ۲۰۲۱

به گزارش کسب و کار نیوز، مرکز پژوهش‌های اتاق ایران گزارش با عنوان «ریسک کشوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *