صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / معرفی طرح‌های شرکت‌های پارک فناوری پردیس برای ارائه به سرمایه‌گذاران
طرح های نوآورانه

7 طرح سرمایه‌گذاری در حوزه‌های متنوع

معرفی طرح‌های شرکت‌های پارک فناوری پردیس برای ارائه به سرمایه‌گذاران

کسب و کار نیوز - اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی پارک فناوری پردیس، پس از ارزیابی طرح‌های متقاضی سرمایه، 7 طرح را انتخاب و برای معرفی به سرمایه‌گذران معرفی کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی این مجموعه، پس از شناسایی، ارزیابی و آماده‌سازی طرح‌های فناوری متقاضی سرمایه، آماده ارائه طرح‌ها به سرمایه‌گذاران است.

هفت طرح از میان طرح‌های مختلف برای جذب سرمایه انتخاب شده‌اند. در حوزه «نانو مواد- شیمی» طرح «افزودنی سوخت دیزل»، در حوزه «آنالیز موارد گازی» طرح «آنالیزور موارد گازی»، در حوزه «سلامت» طرح «تولید جایگزین بافت استخوان»، در حوزه «گردشگری» طرح «ساماندهی اقامتگاه»، در حوزه «معدن» طرح «غلتک‌های شکل‌دهی گلوله»، در حوزه «فناوری اطلاعات» طرح «سازماندهی هکرها» و در حوزه «کسب و کار IT» طرح «بازار خودرو» آماده ارائه به سرمایه‌گذارن هستند.

کلیه سرمایه‌گذاران حقوقی و حقیقی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در زیست‌بوم فناوری و نوآوری هستند، می‌توانند با مراجعه به این آدرس طرح‌های مذکور را مطالعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر یا برگزاری جلسات مذاکره، از طریق شماره تماس ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۲۳۲۳ و یا پست الکترونیک Investment@techpark.ir با اداره کل سرمایه‌گذری و بومی‌سازی پارک فناوری پردیس تماس حاصل کنند.

طرح‌های فناور متقاضی سرمایه از دیگر شرکت های عضو پارک نیز می‌توانند پس از ارزیابی و تائید، در سبد طرح‌های آماده ارائه به سرمایه‌گذاران جسور قرار بگیرند.

گفتنی‌ست، سرمایه‌گذاری جسورانه، یکی از مهم‌ترین روش‌های تأمین مالی استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است که درنهایت به توسعه فناوری و رشد اقتصادی منجر می‌گردد. در این رویکرد سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران با مشارکت خود، ضمن پذیرش بخش‌هایی از ریسک کسب‌وکار، امکان انتفاع از فناوری‌هایی که خلق و توسعه می‌یابند را برای خود ممکن می‌سازند. با این‌ حال یکی از دغدغه‌های سرمایه‌گذاران، همواره وجود طرح‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌باشد که ضمن نوآور بودن، از سودآوری نیز برخوردار باشد.

همچنین مطالعه کنید:

شرط برداشتن محدودیت‌ها واکسن است / تا امروز ۵۰ درصد جمعیت هدف کشور واکسن زده اند؛ تا هفته آینده این میزان به ۷۰ درصد می‌رسد / از فردا محدودیت سنی برای واکسیناسیون در سراسر ایران برداشته می‌شود / تشویق به واکسن نزدن، گناهی نابخشودنی است

بهرام عین اللهی در نشست کمیته علمی کشوری کرونا، افزود: این کمیته مرجع اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *