چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه دستاورد‌های فناورانه مبارزه با کرونا

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌کند

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه دستاورد‌های فناورانه مبارزه با کرونا

کسب و کار نیوز - پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه جهش تولید و دستاورد‌های فناورانه در حوزه مبارزه با کرونا طی روزهای 24 تا 26 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نخستین پاویون ارائه توانمندی‌های شرکت های دانش‌بنیان در سال ۱۳۹۹ با موضوع ارائه دستاوردهای این شرکت‌ها در مقابله با شیوع ویروس کرونا خواهد بود. در سال گذشته صندوق نوآوری و شکوفایی در ۱۴ پاویون مجزا توانمندی های شرکت های دانش بنیان را در نمایشگاه های مختلف ملی و بین المللی به نمایش گذاشت.
این نمایشگاه در دو گروه کالایی مواد شوینده، بهداشتی و سلولزی و ماشین آلات وابسته و همچنین گروه کالایی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در حوزه مبارزه با ویروس کرونا خواهد بود. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.corotech.ir مراجعه کنند.
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در این نمایشگاه قرار است با حضور ۵۰ شرکت دانش‌بنیان و فناور با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سالن ۵ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود.
لازم به ذکر است برگزاری این نمایشگاه، می‌تواند به توسعه صادرات این تجهیزات بعد از تامین نیاز کشور کمک کند. همچنین این نمایشگاه فرصت مناسبی فراهم می‌کند تا فعالان عرصه علم و فناوری بتوانند تولیدات خود را به مردم و مراکز پزشکی استان‌ها معرفی کنند.
گفتنی است، صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‎کند؛ بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در نمایشگاه‌های مورد حمایت صندوق نوآوری می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان ۷۰ درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف ۲۰ میلیون تومان در سال از تسهیلات صندوق نوآوری استفاده کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان

به گزارش کسب و کار نیوز، یکشنبه هفته گذشته رضا شیوا – رئیس شورای رقابت- …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *