صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / ایجاد بستر صادرات محصولات کرونایی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور
دانش بنیان

با هدف صادرات به کشورهای عضو دی هشت انجام می شود

ایجاد بستر صادرات محصولات کرونایی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور

کسب و کار نیوز - پارک فناوری پردیس به عنوان دبیرخانه «شبکه تبادل و انتقال بین هشت کشور اسلامی در حال توسعه» موسوم به «D-8 TTEN» فرصتی را در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور جهت معرفی محصولات کرونایی خود به کشورهای عضو این سازمان فراهم آورده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ هدف از این طرح که با همکاری مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس انجام می‌شود، شناسایی محصولات تولید شده جهت جلوگیری و کمک به رفع بیماری COVID-19 و معرفی این محصولات به ۸ کشور عضو این سازمان است. طرحی که بستری برای تجاری‌سازی این محصولات و فروش در جمع کشورهایی که دارای یک هشتم جمعیت جهان هستند را فراهم آورده است. این فعالیت با استفاده از توانمندی کارگزاران تجارت فناوری صورت می‌پذیرد.
شرکت‌هایی که تمایل به شرکت در این طرح دارند، می‌توانند به سایت www.d8tten.org مراجعه و نسبت به ثبت محصول خود اقدام نمایند. همچنین جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه شبکه تبادل و انتقال فناوری D-8 TTEN به شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰-۰۲۱ داخلی ۲۳۱۸، تماس حاصل نمایند.
گفتنی‌ است، کشورهای اندونزی، ایران، بنگلادش، پاکستان، ترکیه، مالزی، مصر و نیجریه اعضای کشورهای گروه دی هشت می‌باشند.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *