صفحه اصلی / استان ها / صدور مجوز ساخت شهرک صنعتی درگزین
مجوز ساخت شهرک صنعتی

فرماندار درگزین خبر داد

صدور مجوز ساخت شهرک صنعتی درگزین

کسب و کار نیوز:فرماندار شهرستان درگزین از صدور مجور ساخت شهرک صنعتی درگزین خبر داد و گفت: ۶۰ هکتار زمین برای شهرک صنعتی شهرستان درگزین پیش بینی شده است‌.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی‌اصغر ناظری‌پور دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران، احداث گاوداری ۶۰۰۰ رأسی شرکت شصتا را از دیگر پروژه های بسیار مهم حوزه اشتغال و تولید شهرستان درگزین خواند و اظهار کرد: با اجرای این طرح برای ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۷۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می شود.

وی خاطرنشان کرد: شهرک گلخانه ای روستای عمان در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار با تعداد ۳۷ قطعه گلخانه و اشتغال ۱۵۰ نفر از دیگر پروژه های مهم در حال احداث شهرستان درگزین است.

ناظری پور با بیان اینکه گذر از دوران تأسیس فرمانداری شهرستان از مهمترین چالش اساسی ما در یک سال اخیر بود که پشت سر گذاشتیم، خاطرنشان کرد: با شورای شهر قروه درگزین هیچ اختلافی نداریم و روابط خوبی بین ما برقرار است.

وی ادامه داد: به عنوان رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان وظیفه توزیع اعتبارات بر عهده ما است و با قدرت این وظیفه را انجام می دهیم و اجازه دخالت در وظایف قانونی خود را به کسی نمی دهیم.

فرماندار شهرستان درگزین خاطرنشان کرد: شهر کرفس با توجه به تازه تأسیس بودن نیازمند توجه ویژه بوده و برخی اعتبارات به همین علت به این شهر تخصیص داده شده و تبعیضی در توزیع اعتبارات بین کرفس و قروه درگزین وجود ندارد.

وی به دست آوردن رتبه اول اشتغالزایی در سال گذشته را یک افتخار بزرگ برای شهرستان برشمرد و با بیان اینکه ایجاد اشتغال از اولویت های اصلی ما بوده است، اظهار کرد: شهرستان شدن درگزین نه تنها جایگاه همدان را در کشور از نظر تعداد شهرستان ها ارتقاء داد بلکه توسعه و آینده درخشان این منطقه را تثبیت کرد.

ناظری پور یادآور شد: در شهرستان درگزین از چالش های فرهنگی و سیاسی عبور کرده و به وحدت نظر رسیده ایم و مشارکت بالای سیاسی شهرستان درگزین در انتخابات کشور نشان از بالندگی این شهرستان بود.

وی امانتداری در خبررسانی و خبرنگاری را بسیار ارزشمند دانست و گفت: خبرنگاران باید در امانتداری بسیار دقیق و ظریف عمل کنند و این موضوع به خوبی در پوشش خبری و فعالیت های خبری خبرنگاران شهرستان درگزین مشاهده می شود.

همچنین مطالعه کنید:

بازار سهام باعث تورم نمی‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *