صفحه اصلی / اسلایدر / ترددهای بین استانی بعد از یک ماه محدودیت آزاد شد
city

ترددهای بین استانی بعد از یک ماه محدودیت آزاد شد

کسب و کار نیوز - مرکز مدیریت راه های کشور از رفع محدودیت ترددهای بین استانی از امروز خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٣١٧ ترددشمار فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل حدود ۵.۶درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه می کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧.۶درصد و اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.

 آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پایانه شهید کلانتری و در ادامه ترافیک سنگین حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می دهد.

ترافیک سنگینی نیز در آزادراه کرج – تهران محدوده های پل کلاک ، گرمدره و ایران خودرو گزارش شده است؛ هم چنین
ترافیک نیمه سنگینی در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس وجود دارد.

 آزادراه تهران – شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج – چالوس ، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

همچنین مطالعه کنید:

فعالسازی ۴۵۰۰ معدن غیرفعال، اشتغالزایی ۸۸۸ هزار نفر را در پی دارد

به گزارش کسب و کار نیوز، بابک دین پرست در مورد دستور کار نود و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *