صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / وقتی از چلسی رفتم بازیکنانم گریه می‌کردند
مائوریتسیو ساری

مائوریتسیو ساری:

وقتی از چلسی رفتم بازیکنانم گریه می‌کردند

کسب و کار نیوز:مائوریتسیو ساری، سرمربی فعلی یوونتوس و سابق چلسی می‌گوید با بازیکنان این تیم رابطه‌ای پرتنش داشته ولی در زمان ترک چلسی، بسیاری از آنها برایش گریه می‌کرده‌اند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مائوریتسیو ساری می‌گوید در دوران شش ماهه حضورش در چلسی به عنوان سرمربی با رختکن این تیم رابطه‌ای پرتنش داشته ولی در نهایت زمانی که باشگاه را ترک می‌کند بسیاری از بازیکنان چلسی برایش گریه می‌کرده‌اند.

ساری در تابستان ۲۰۱۸ به عنوان جانشین آنتونیو کونته به چلسی پیوست. او پیش از آن یک دوره سه ساله موفق را در ناپولی پشت سر گذاشته بود. ساری به سرعت شروع به تزریق فلسفه خود به چلسی کرد که شامل پاسکاری سریع و شروع حمله از خط دفاعی می‌شد. اما چیزی نگذشت که ساری به خاطر آرایش‌های قابل پیش‌بینی و ارنج نامناسب با انتقادهای زیادی مواجه شد.

ساری که در حال حاضر سرمربی یوونتوس است در گفتگو با کانال یوتیوبی این باشگاه گفت:” من با رختکن چلسی رابطه‌ای پرتنش داشتم ولی روزی که به آنها گفتم دارم باشگاه را ترک می‌کنم خیلی از آنها گریه کردند. من آدمی نیست که خیلی از دیگران تعریف و تمجید کنم. من عادت دارم که اشتباهات بازیکن‌ها را به آنها گوشزد کنم و کمتر به نکات مثبت‌شان می‌پردازم”.

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت:” این خصلت شخصیتی من روی آنها تاثیر گذاشته بود ولی در نهایت یاد گرفتند که باید من را همانطور که هستم بپذیرند. من با کسانی که کمتر به آنها بازی داده‌ام طولانی‌ترین روابط را داشته‌ام چون آنها تشخیص می‌دهند که در شخصیت من چیز خاصی هست، چیزی که جذب‌شان می‌کند. من دیگر هرگز در انگلیس زندگی نخواهم کرد و نمی‌دانم مربی‌های ایتالیایی دیگر چطور آنجا دوام می‌آورند”.

همچنین مطالعه کنید:

کالاهای ممنوع‌الورود ترخیص می‌شوند

به گزارش کسب و کار نیوز، آنطور که مهرداد جمال ارونقی – معاون فنی گمرک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *