صفحه اصلی / سرخط خبرها / آغاز ساخت ۲۰ فیلم و ۲۰۰ کلیپ کوتاه از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه
جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه

آغاز ساخت ۲۰ فیلم و ۲۰۰ کلیپ کوتاه از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه

کسب و کار نیوز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از آغاز ساخت فیلم و کلیپ های تبلیغاتی از جاذبه‌های گردشگری استان برای رویداد بین المللی گردشگردی کرمانشاه 2020 خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, امید قادری بااشاره به در پیش بودن رویداد گردشگری کرمانشاه ۲۰۲۰ در پاییز امسال، اظهار کرد: به منظور معرفی هرچه بهتر جاذبه‌های گردشگری استان برای این رویداد بزرگ برنامه‌هایی را طرح ریزی کرده‌ایم که از جمله آنها تهیه فیلم‌ها و کلیپ های کوتاه از جاذبه‌های گردشگری شهرستانهای مختلف استان است.

وی از آغاز اجرای این پروژه خبرداد و تصریح کرد: باتوجه به اینکه در این زمان از فصل بهار شاهد زیبایی‌های شگفت انگیزی در شهرستانهای غربی استان هستیم، ساخت فیلم و کلیپ های تبلیغاتی از جاذبه‌های گردشگری این مناطق را در چند روز اخیر آغاز کرده‌ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان افزود: فیلمبرداری از جاذبه‌های گردشگری شهرستانهای غربی استان حدود یک هفته‌ای طول می‌کشد و پس از آن فیلمبرداری دیگر جاذبه‌های گردشگری استان انجام خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه در این پروژه ۲۰ فیلم و ۲۰۰ کلیپ کوتاه تهیه می‌شود، عنوان کرد: تلاش شده تا به معرفی جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی، صنایع دستی، آداب و رسوم، سنن و آیین‌های باستانی مناطق مختلف استان به دو زبان فارسی و انگلیسی بپردازیم.

قادری اضافه کرد: برای تهیه فیلم و کلیپ از جاذبه‌های گردشگری استان از یک تیم حرفه ای دعوت به کار شده و طبق برنامه ظرف یک ماه آینده این پروژه تبلیغاتی به اتمام می‌رسد.

وی تصریح کرد: در نظر داریم با اتمام مراحل فیلمبرداری از این جاذبه‌ها، فیلم‌ها و کلیپ های تهیه شده را به شکل گسترده و وسیعی در فضای مجازی و رسانه ملی انتشار دهیم تا مردم ایران با جاذبه های گردشگری استان و رویداد گردشگری کرمانشاه ۲۰۲۰ بیشتر آشنا شوند.

همچنین مطالعه کنید:

آب معدنی لوکس ۱۰۰ هزارتومانی در سوپرمارکت ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، البته پیمان فروهر، دبیر انجمن آب‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *