صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / عادلانه‌ترین تصمیم، برگزاری مسابقات است
فرهاد پورغلامی

فرهاد پورغلامی:

عادلانه‌ترین تصمیم، برگزاری مسابقات است

کسب و کار نیوز:مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان معتقد است عادلانه‌ترین تصمیم درباره سرنوشت مسابقات لیگ برتر، برگزاری ادامه بازی‌ها است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, فرهاد پورغلامی درباره تعطیلی موقت مسابقات لیگ برتر فوتبال و افت بدنی بازیکنان اظهار داشت: مطمئناً تیم‌ها به لحاظ بدنی و آمادگی جسمانی شرایط گذشته را ندارند و بازیکنان هم از شرایط مسابقه دور هستند، اما این شرایط برای تمام تیم‌ها یکسان است. قطعا این موضوع مشکلاتی را ایجاد می‌کند، ولی در شرایط کنونی تمام باشگاه‌ها تابع تصمیمات سازمان لیگ و فدراسیون  فوتبال هستند و امیدواریم تصمیمات خوبی در این زمینه گرفته شود.

وی در خصوص اینکه به نظرش سازمان لیگ چه تصمیمی باید برای ادامه مسابقات لیگ برتر بگیرد، گفت: به نظر من عادلانه‌ترین تصمیم برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر است. احتمال دارد تا یک ماه دیگر هم این وضعیت ادامه داشته باشد اما از نظر من عادلانه‌ترین تصمیم این است که ادامه لیگ برگزار شود. اگر تصمیمی غیر از این گرفته شود قطعاً برخی تیم‌ها ضرر می‌کنند و برخی تیم‌ها هم سود خواهند برد. در هر صورت با این شرایط هر تصمیمی که گرفته شود باید تمام تیم‌ها آن را قبول کنند.

مربی تیم گل‌گهر ادامه داد: فیفا هم اعلام کرده است لیگ های داخلی باید برگزار شود، البته یکی از شرایط تصمیم‌گیری روند کنترل بیماری کرونا است که در این بخش هم باید سلامت بازیکنان و هواداران در نظر گرفته شود.

پورغلامی در پایان در مورد تمرینات بازیکنان تیم گل گهر یادآور شد: بازیکنان ما به صورت انفرادی تمرین می‌کنند و آن‌ها را زیر نظر داریم. ما برنامه تمرینی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم و بازیکنان هم تقریبا آمادگی نسبی خود را حفظ کرده‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

تشویش ۴۹ میلیون سهامدار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما این روزها شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *