صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان شرقی / مردم آذربایجان شرقی به “رزمایش بخشش ایرانیان” در ماه رمضان بپیوندند
کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان:

مردم آذربایجان شرقی به “رزمایش بخشش ایرانیان” در ماه رمضان بپیوندند

کسب و کار نیوز:مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از اجرای رزمایش بخشش ایرانیان در ماه رمضان در راستای عملیاتی شدن فرمایش رهبر معظم انقلاب خبر داد و گفت: امیدوارم با مشارکت جمعی در استان، ماه رمضان را به تابلوی زیبای احسان و نیکوکاری تبدیل کنیم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, محمد کلامی اظهار کرد: در راستای عملیاتی شدن فرمایش رهبر معظم انقلاب برای گسترش انفاق در ماه رمضان پویش «رزمایش بخشش ایرانیان» راه اندازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: مردم نیک اندیش استان می‌توانند جهت پیوستن به این پویش، کمک‌های خود را به صورت غیرحضوری از طریق شماره گیری کد #۰۴۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه خود پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان اخیر خو در نیمه شعبان خطاب به ملت ایران فرمودند: «عدّه‌ای هستند که در این شرایط حقیقتاً زندگی‌شان بسختی قابل گذران است، مردمی که توانایی دارند بایستی در این زمینه فعّالیّت وسیعی را شروع کنند. به خصوص که ماه رمضان در پیش است، ماه انفاق و ایثار. چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان.»

همچنین مطالعه کنید:

تاکید بر ارائه گزارش از وضعیت اقتصادی به رییسی / در دوران جنگ اقتصادی، اولویت تامین ارز کالاهای اساسی و دارو بود

در ابتدای این جلسه وزیر نفت گزارشی از عملکرد فروش نفت در دوران تشدید تحریم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *