صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / نیمار برای بارسا به مراتب بهتر از لائوتارو است
ریوالدو
Rivaldo, Brazil

ریوالدو

نیمار برای بارسا به مراتب بهتر از لائوتارو است

کسب و کار نیوز:ریوالدو اسطوره برزیلی می‌گوید نیمار بعد از یک دوره بازی در PSG حالا فوتبالیست متفاوتی شده و آماده است در بازگشت به بارسا در کنار مسی رهبری بارسا را به عهده گیرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, ریوالدو، اسطوره فوتبال برزیل با حمایت از بازگشت ستاره این روزهای فوتبال این کشور، نیمار، می‌گوید او بعد از یک دوره حضور در پاری سن ژرمن به فوتبالیست متفاوتی تبدیل شده و حالا آماده است تا با بازگشت به بارسلونا فشارها را تاب آورده و در کنار لیونل مسی، رهبری بلوگرانا را بدست گیرد.

در تابستان گذشته شایعات زیادی درباره بازگشت نیمار به بارسا وجود داشت ولی این اتفاق در نهایت نیفتاد. امسال هم این شایعات بار دیگر آغاز شده و گفته می‌شود نیمار در تابستان پیش رو سرانجام به خواسته خود می رسد و به تیم کاتالان بازخواهد گشت. اخیرا گفته شده که به احتمال زیاد شاهد معاوضه آنتوان گریزمان و نیمار بین دو باشگاه بارسا و PSG خواهیم بود.

ریوالدو که خود از ستاره‌های گذشته بارسلونا است و در پنج سال حضور در این تیم ۲۵۶ بار پیراهن بلوگرانا را به  تن کرده است، می‌گوید نیمار حالا با گذشته فرق کرده و بازیکنی شده که می‌تواند در کنار مسی فشارهای ناشی از رهبری تیمی مثل بارسلونا بودن را تحمل کند. ریوالدو می‌گوید جذب نیمار باید نسبت به ستاره‌های دیگری مثل لائوتارو مارتینز برای بارسا در اولویت باشد.

ریوالدو در این باره گفت:” شایعات درباره تمایل بارسا به جذب نیمار و لائوتارو مارتینز این روزها بیشتر شده. با اینکه لائوتارو هم بازیکن خوبی است ولی به نظر من نیمار تنها کسی است که بدون شک می‌توان گفت که می‌تواند در کنار لیونل مسی به ترکیب اصلی بارسا راه یابد. در سالهای اخیر بازیکنان خوب زیادی را دیدیم که زیر بار انتظارات نتوانستند تاب بیاورند و در درخشیدن کنار لیونل مسی ناکام شدند”.

اسطوره برزیلی در ادامه گفت:” ولی نیمار مثل لوئیس سوارز از معدود بازیکنانی است که وقتی در میدان است احساس نمی‌کند تحت فشار قرار دارد و همیشه با شخصیت و اقتدار بازی می‌کند. نیمار هرگز نمی‌ترسد و به همین خاطر گزینه مطمئنی برای بارسا است. لائوتارو مهاجم خوبی است ولی شاید تا دو سه سال دیگر به ستاره‌ای تبدیل شود که بتواند در بارسا بازی کند”.

همچنین مطالعه کنید:

خودرو

ریزش قیمت ها در بازار خودرو

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، معادله مجهول کاهش یا افزایش نرخ خودرو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *