صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مهاجری در نساجی می ماند
مهاجری در نساجی می ماند

مهاجری در نساجی می ماند

کسب و کار نیوز:تمرینات تیم نساجی بعد از دو روز تعطیلی امروز در تهران و در استادیوم کارگران از سر گرفته می شود؛ با حضور رضا مهاجری.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بعد از تساوی این تیم در برابر پارس جنوبی جم که بعد از شکست در برابر تیم های ساپیا و پارس جنوبی اتفاق افتاد و ناراحتی تماشاگران نساجی را به همراه داشت شایعاتی مبنی بر حضور دیگر مربیان در نساجی قوت گرفت اما اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی در نشستی که دیروز داشتند بر حمایت از رضا مهاجری تاکید کردند و اذعان داشتند برنامه ای برای برکناری این مربی و آوردن مربی جدید ندارند.

نساجی در حال حاضر با ۲۰ امتیاز از ۲۰ بازی در رده یازدهم جدول قرار دارد و در حالی که ۱۰ هفته به پایان بازی ها باقی مانده با تغییر روند می تواند به نیمه ی بالای جدول نزدیک شود. این تیم هفته آینده میهمان ماشین سازی در تبریز خواهد بود. جالب اینکه رضا مهاجری در پایان بازی با پارس جنوبی خطاب به باشگاه گفته بود اگر احساس می کند مشکل امتیازدهی نساجی در هفته های اخیر او بوده حاضر است باشگاه را ترک کند اما همانطور که اشاره شد اعضای هیات مدیره خواستار ادامه ی حضور او در تیم و تلاش برای جبران امتیازات از دست رفته شدند.

همچنین مطالعه کنید:

«پنج ضلعی» ناکامی تیم ملی ایران با کی‌روش/«اتوبوس» به مقصد نرسید!

به گزارش کسب و کار نیوز، ۱۱ سال پیش و زمانی که فدراسیون فوتبال تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.