صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / رشد ۳۱ درصدی حجم معاملات تالار محصولات صنعتی و معدنی

طی هفته گذشته در بورس کالا رقم خورد

رشد ۳۱ درصدی حجم معاملات تالار محصولات صنعتی و معدنی

کسب و کار نیوز - در هفته منتهی به 17 بهمن ماه، 622 هزار و 349 تن انواع کالا به ارزش بیش از 37 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که از نکات قابل توجه معاملات در هفته مذکور می توان به رشد 31 درصدی حجم معاملات در تالار محصولات صنعتی و معدنی اشاره کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۳۰۷ هزار و ۶۵۵ تن انواع کالا به ارزش ۲۲ هزار و ۷۰۹ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۲۹۷ هزار و ۹۹۳ تن فولاد، ۵ هزار و ۶۰۰ تن مس، ۳ هزار و ۹۳۰ تن آلومینیوم، ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و۱۰ کیلوگرم شمش طلا از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۳۱۴ هزار و ۶۹۴ تن انواع کالا به ارزش ۱۴ هزار و ۹۳۹ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۸۷ هزار و ۱۲۲ تن قیر، ۱۰۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۶۷ هزار و ۴۸ تن مواد پلیمری، ۲۷ هزار تن لوب کات، ۲۵ هزار و ۸۰۹ تن مواد شیمیایی، ۵۰۶ تن روغن پایه، یک هزار و ۴۵۰ تن عایق رطوبتی، ۲هزار تن سلاپس واکس و یک هزار و ۶۳۵ تن گوگرد معامله شد.

همچنین مطالعه کنید:

عوارض خروج از کشور همچنان می‌تازد

به گزارش کسب و کار نیوز، پیش‌بینی دولت از محل عوارض خروج از کشور برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.