صفحه اصلی / سیاسی / سیاست داخلی / «معامله قرن» به نتیجه نمی‌رسد
«معامله قرن» به نتیجه نمی‌رسد

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح:

«معامله قرن» به نتیجه نمی‌رسد

کسب و کار نیوز - امیر قرایی گفت: قدرت فعلی نظام اسلامی امروز از هر زمان دیگری بیشتر است و امروز قدرت جمهوری اسلامی همراه با اقتدار است؛ ما از نظر امکانات در بهترین شرایط قرار داریم.

به گزارش کسب و کار نیوز، امیر محمدرضا قرایی آشتیانی جانشین ستاد کل نیرو‌های مسلح امروز طی سخنانی در جمع سربازان پادگان ۰۱ نزاجا گفت: همه انبیاء و اولیای الهی برای این آمده اند تا معنای بندگی خدا را به ما بیاموزند.

وی با بیان اینکه در طرف مقابل همه توان شیطان در محبت دنیا خلاصه می‌شود، افزود: همه تلاش شیطان برای این است که انسان را از مسیر تکامل باز بدارند. اگر ما تمام عمر تلاش کنیم، ولی این تلاش با حب دنیا آمیخته باشد چیزی جز کوری دل نصیبمان نمی‌شود.

جانشین ستاد کل نیرو‌های مسلح در ادامه با اشاره به زندگی سردار سلیمانی، تاکید کرد: اولین تأثیر سردار سلیمانی بر امنیت ملی، منطقه‌ای و تحولات بین المللی بود. هر کشور نتواند به عنوان بازیگر قدرتمند در منطقه خود ظاهر شود مرعوب خواهد بود و دیگران اراده خود را به او تحمیل می‌کنند.

امیر قرایی تصریح کرد: قدرت فعلی نظام اسلامی امروز از هر زمان دیگری بیشتر است و امروز قدرت جمهوری اسلامی همراه با اقتدار است؛ ما از نظر امکانات در بهترین شرایط قرار داریم.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی در همه صحنه‌ها حاضر شد، گفت: زمانی داعش بزرگ‌ترین خطر جهان بود. این که کسی محکم بگوید داعش تا چند ماه دیگر از صحنه جهان محو خواهد شد نشان می‌دهد دارای عزمت و روحی بزرگی است. همچنین سردار سلیمانی فردی مردم‌دار بود. ایشان تمام عمر خود را در جهاد گذراند و شهادت ایشان انقلاب دیگری ایجاد کرد و استحکام نظام اسلامی را قوت بخشید.

جانشین ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه سردار سلیمانی عاشق شهادت بود، اظهار داشت: این سردار بزرگ تمام هستی خود را در میدان جهاد گذاشته بود و حب ریاست هم در دل او نبود.

امیر آشتیانی تاکید کرد: اگر امروز شما نخبگان درست حرکت کنید، هر یک از شما می‌توانید یک سردار سلیمانی باشید. شما باید بر مملکت وجود خودتان حاکم شوید. ما باید در راهی که قدم برمی داریم یقین داشته باشیم و این یقین با تبعیت از ولایت حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه که اگر امید به آینده نباشد حرکتی هم در کار نیست، افزود: ما باید با اطمینان به نصرت الهی به آینده امید داشته باشیم. تلاش بی وقفه در حوزه تخصصی هم برای پیمودن این مسیر کمک شایانی به ما می‌کند.

جانشین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: بزرگ‌ترین دشمن ما شیطان بزرگ است و هر کاری که او می‌کند اغواگرانه است. کار شیطان همیشه ابتر است و این توطئه معامله قرن هم قطعاً به نتیجه نمی‌رسد. تا امروز هر کاری آمریکایی‌ها در منطقه کردند به نفع جمهوری اسلامی تمام شد.

همچنین مطالعه کنید:

معاون استاندار خراسان جنوبی: هیچ دستگاهی حق ارائه خدمات به افرادی که کشف حجاب کرده‌اند را ندارد / در صورت مشاهده، مدیر آن مجموعه باید پاسخگو باشد

معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی بر عدم ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی به افراد کشف حجاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.