چهارشنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
صفحه اصلی / استان ها / همه امکانات در اختیار عوامل اجرایی انتخابات است
همه امکانات در اختیار عوامل اجرایی انتخابات است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

همه امکانات در اختیار عوامل اجرایی انتخابات است

کسب و کار نیوز:استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه برنامه های دهه فجر امسال خلاقانه، نوآورانه، محتوایی با ساختار اجرا و مردمی باشد و کارگروه های ۲۲ گانه اولویت ها و محوریت را دستاوردهای انقلاب، نظام و خدمات دولت قرار دهند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, حسین کلانتری در شورای اداری استان با اشاره به اهمیت برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی با ویژگی های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، آغاز گام دوم انقلاب و همزمان شدن با یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه، برنامه های مراسم ایام الله دهه فجر به گونه ای تبیین وتدوین شده باشند که نشاط آور، امید آفرین، وحدت بخش و مخاطبین اصلی آنها جوانان و نوجوانان باشند، اظهارکرد: همه دستگاه های اجرایی تمام ظرفیت های خود را در این راستا بکار گیرند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتخابات ۹۸ مهمترین و اساسی ترین برنامه پیش روی در سال جاری است به همکاری همه دستگاه های اجرایی و دیگر نهادها و موسسات دولتی تاکید کرد که آمادگی کامل داشته باشند و تمام امکانات، تجهیزات و کارکنان خود را در صورت نیاز در اختیار مجموعه عوامل برگزار کننده انتخابات قرار دهند.

کلانتری تصریح کرد: براساس ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، ادارات، نهادهای قانونی، موسسات دولتی و وابسته به شهرداری‌ها و موسسات عمومی مکلفند در صورت درخواست وزارت کشور، استانداران، فرمانداران، بخشداران و هیات‌های نظارت شورای نگهبان، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه انتخابات در اختیار آنان قرار دهند.

وی با بیان اینکه هرگونه غزل و نصب مدیران تا بعد از انتخابات ممنوع است تاکید کرد: برای جلوگیری از کمترین شائبه و بی اعتمادی در اذهان مردم هرگونه عزل و نصب مسئولان و یا مدیران در استان ممنوع است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به شتاب بخشی در جذب سریع اسناد یا اوراق تسویه خزانه موضوع بند «و» تبصره ۵ قانون بودجه ۱۳۹۸ برای پرداخت بدهی پیمانکاران بدهکار به بانک‌های عامل، امور مالیاتی و امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد.

کلانتری با اشاره به شیوه‌ نامه اجرایی بند«و» تبصره(۵) در رابطه با تسویه و تهاتر بدهی‌های دولت به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی عنوان کرد: همه دستگاه های اجرایی ظرف سه هفته دیگر مهلت دارند تا از این ظرفیت ایجاد شده استفاده کنند.

وی یادآور شد: تاکنون ۲۰۰ میلیارد ریال در استان تهاتر انجام گرفته و به مرکز کشور اعلام شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی که دارای طرح ها و پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی اقتصادی و عمرانی در ایام الله دهه فجر هستند لیست طرح ها و پروژه های خود را طی مدت امروز و فراد به حوزه معاونت های عمرانی و اقتصادی استانداری ارائه دهند.

کلانتری به تلاش خوب مسئولین مربوطه در نظارت، کنترل و ساماندهی بازار اشاره و تصریح کرد: نظارت و بازرسی از بازار در سطح استان بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

به گپزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همه دستگاه های اجرایی همکاری لازم را با سپاه فتح استان، هلال احمر و اتاق بازرگانی برای کمک به هموطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان داشته باشند.

همچنین مطالعه کنید:

احتمال کاهش ۳۰ درصدی مصرف در خردادماه/افزایش ۸۷ درصدی نرخ لبنیات

به گزارش کسب و کار نیوز ، وی با بیان اینکه نمی‌توان یک هفته بعد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.