صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / از اخراج شدن نمی‌ترسم
از اخراج شدن نمی‌ترسم

اوله گنار سولسشر:

از اخراج شدن نمی‌ترسم

کسب و کار نیوز:اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد که این روزها به شدت تحت فشار قرار دارد می‌گوید از اخراج نمی‌ترسد. سولسشر همچنین می‌گوید بازیکنان جدید یونایتد باید با فرهنگ باشگاه سازگاری داشته باشند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد که این روزها با انتقادات زیادی مواجه بوده و به شدت تحت فشار قرار دارد در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل ترنمر رورز در جام حذفی انگلیس می‌گوید از اخراج ترسی ندارد.

منچستریونایتد بعد از شکست تلخ ۲-۰ مقابل برنلی در حالی امروز به مصاف ترنمر می‌رود که این تیم در بازی تکراری مرحله سوم جام حذفی موفق شده واتفورد لیگ برتری را شکست دهد.

سولسشر در آستانه این بازی به دیلی‌میل گفت:” ما باید عاقلانه هزینه کنیم. این یکی از کلیدهای اصلی موفقیت از دید من است. ما در پنج شش سال گذشته یعنی از زمان جدایی سر الکس از باشگاه مبالغ هنگفتی هزینه کرده‌ایم. وظیفه من این است که مطمئن شوم این هزینه‌ها برای جذب بازیکنانی می‌شود که برای باشگاه مناسب هستند و به درد تیم می‌خورند. من و باشگاه به این نتیجه رسیدیم که فرهنگ جذب بازیکن باید تغییر کند”.

سرمربی یونایتد در ادامه صحبتهایش گفت:” من از این بابت که ممکن است اخراج شوم ترسی ندارم و نگران پست خودم نیستم. من فقط به کار کردن ادامه می‌دهم. البته شکی نیست که ما به نتیجه احتیاج داریم ولی من برای جذب کسی که مناسب باشگاه نمی‌دانم با هزینه کردن مبالغ هنگفت موافقت نخواهم کرد”.

همچنین مطالعه کنید:

تولید انواع خودروها افزایشی شد/سنگین‌های مسافربری در صدر افزایش تولید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، در حالی که آخرین آمار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.