صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / سی‌و‏ششمین مدرسه بانک اقتصادنوین احداث می‌شود

در روستاي زلزله‌زده بيجرلو استان آذربايجان شرقي

سی‌و‏ششمین مدرسه بانک اقتصادنوین احداث می‌شود

کسب و کار نیوز - کلنگ احداث سي‌وششمين مدرسه "بانک اقتصادنوين" در روستاي زلزله‌زده بيجرلو در بخش ترکمنچاي از توابع شهرستان ميانه استان آذربايجان شرقي به زمين زده شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ در پی وقوع زلزله در آبان ماه سال ۱۳۹۸ در استان آذربایجان شرقی بانک اقتصادنوین با هدف ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و با هماهنگی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور احداث یک مدرسه در روستای زلزله‌زده بیجرلو از توابع شهرستان میانه را تقبل کرد. در آیین کلنگ‌‌زنی این مدرسه که با حضور جمعی از مقامات و مسئولان کشوری و استانی، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالی این روستا برگزار شد، سعید صالح‌ودادی سرپرست شعب منطقه شمال‏غرب این بانک با اشاره به رویکرد بانک اقتصادنوین در حوزه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی گفت: بانک اقتصادنوین مشارکت در امور خیر و انسان‌دوستانه را وظیفه خود می‌داند و در همین راستا تاکنون در احداث ۳۶ مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت داشته است که از این تعداد ۱۲ مدرسه در منطقه شمال‌غرب کشور افتتاح شده است.
در ادامه این مراسم مشایخی، فرماندار میانه ضمن تشکر از اقدامات بانک اقتصادنوین در حوزه مدرسه‌سازی از حضور بانک‌ها در جمع خیرین مدرسه‌ساز در سال‌های اخیر ابراز خوشحالی کرد.
گفتنی است، مدرسه سه‌ کلاسه بانک اقتصادنوین روستای بیجرلو با ۳۰۰ مترمربع محوطه و ۱۳۲ مترمربع زیربنا ساخته و تجهیز خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

با مصوبه بانک مرکزی/شرایط واردات طلا تسهیل شد

به گزارش کسب و کار نیوز، طبق مصوبه بانک مرکزی که از امروز قابلیت اجرا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.