صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مهره ای برای تعویض کردن نداشتم
مهره ای برای تعویض کردن نداشتم

ژوزه مورینیو:

مهره ای برای تعویض کردن نداشتم

کسب و کار نیوز:ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی از نمایش تیمش مقابل نوریچ ابراز رضایت کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اسپرز که در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته بود، امشب در مقابل نوریچ با گل دقایق پایانی سون هیونگ مین با نتیجه ۱-۲ پیروز شد. ژوزه مورینیو از نداشتن مهره هجومی گله کرده و مدعی شد نوریچ لیاقت پایانی درخشان در این فصل را دارد.

ژوزه مورینیو گفت: “من فکر می کنم وقتی خیلی خوب بازی می کنیم باید گل های بیشتری به ثمر رسانده و جریان بازی را تمام کنیم، زیرا وقتی این اتفاق رخ ندهد حریف می تواند مشکلات فراوانی برای ما ایجاد کرده و حتی ما را مغلوب کند. بعد از دریافت گل تساوی اتفاق عجیبی رخ داد و من وقتی به نیمکت نگاه کردم، متوجه شدم هیچ گزینه ای برای تعویض ندارم و نمی توانم بازیکنی هجومی وارد میدان کنم.

بازیکنان تاتنهام مخصوصا لوکاس، سون و البته لاملا بسیار خسته بودند. لاملا مصدومیتی طولانی داشته و شرایطش بسیار دشوار بوده است. “چگونه می توانیم بازی را تغییر دهیم؟ با روحیه ای تیمی بالا و میل به پیروزی. تاتنهام بعد از دریافت گل بسیار باهوش عمل کرد و این پیروزی مهم بود و ما سزاوارش بودیم. اما باید از نوریچ نیز تمجید کرد و لیاقت یک پایان خوش را در انتهای فصل دارند.

بازگشت هوگو لوریس؟ احساس دوگانه ای دارم. از طرفی خوشحالم یکی از بهترین دروازه بان های دنیا به ترکیب بازمی گردد و از طرفی از اینکه باید گازانیکا را نیمکت نشین کنم ناراحتم. البته گازانیکا با هوگو لوریس دوست بوده و او نیز از بازگشت کاپیتان خوشحال است.”

همچنین مطالعه کنید:

امکان معامله خودرو توسط همه مردم در بورس کالا فراهم شود

به گزارش کسب و کار نیوز، حاجی دلیگانی در ادامه به عرضه خودرو در بورس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.