صفحه اصلی / استان ها / لغو همه کنسرت‌های موسیقی در سمنان تا ۲۵ بهمن
سپهبد قاسم سلیمانی

لغو همه کنسرت‌های موسیقی در سمنان تا ۲۵ بهمن

کسب و کار نیوز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اجرای کلیه برنامه‌های موسیقی صحنه‌ای در استان سمنان تا ۲۵ بهمن را لغو و به بعد از این تاریخ موکول کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت در نامه ای به رئیسان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان با گرامیداشت یاد و رشادت های سردار سرلشگر قاسم سلیمانی افزود: با عنایت به برگزاری آیین های هفتم و چهلم و نیز برنامه های متعدد تحت عنوان یادواره و بزرگداشت و …، در پاسداشت این شهید والامقام در سراسر استان سمنان اجرای کلیه برنامه های موسیقی صحنه ای در این استان به بعد از ۲۵ بهمن موکول می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این نامه افزود: در خصوص نمایش ها و فیلم های سینمایی طنز نیز در صورت همزمانی با مراسم رسمی هفتم و چهلم شهید سلیمانی این برنامه ها در آن تاریخ مشخص لغو می شود.

سردار سرلشگر شهید قاسم سلیمانی بامداد جمعه گذشته توسط جنایتکاران آمریکای متجاوز در نزدیکی فرودگاه بغداد به همراهی جمعی از همرزمانش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

همچنین مطالعه کنید:

تماس امن

نحوه پنهان‌سازی شماره تلفن در اسنپ

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اسنپ، اگر شما هم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *