صفحه اصلی / استان ها / درخواست استان کرمان از وزیر کشور برای استفاده از امکانات استان‌های همجوار
1

پورابراهیمی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی در کرمان خبر داد

درخواست استان کرمان از وزیر کشور برای استفاده از امکانات استان‌های همجوار

کسب و کار نیوز:نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از آمادگی کامل برای برگزاری باشکوه مراسم تشییع پیکر پاک شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت و بیان کرد: پیکر این سردار بزرگ اسلام روز سه‌شنبه به کرمان منتقل می شود و باشکوه‌ترین وداع تاریخی مردم شهیدپرور دیار کریمان را با فرمانده دلاور لشکر ۴۱ ثارالله شاهد خواهد بود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, محمدرضا پور ابراهیمی در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: با شهادت سردار سلیمانی جریان جدید و خون تازه‌ای به جبهه مقاومت و جریان جهاد و شهادت تزریق شد که انشاءالله منشاء نابودی اسرائیل و آزادی قدس شریف و خروج آمریکایی‌ها از منطقه خواهد بود.

پورابراهیمی با بیان اینکه انتقام خون سردار سلیمانی، سردار ابومهدی المهندس و همراهان ایشان را در آینده‌ای نزدیک از آمریکایی‌ها می‌گیریم ابراز کرد: نشست مسئولان ارشد استان کرمان با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، مدیران ارشد و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی برگزار و هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌ها صورت گرفته و تلاش برای ایجاد تمام امکانات لازم جهت برگزاری این مراسم باشکوه در کرمان، در دستور کار قرار دارد.

پورابراهیمی گفت: سردار سلیمانی مظهر مقاومت و ایثار بوده و تمام رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله ایشان را به عنوان فرمانده خود می‌شناسند و فارغ از هر نگاهی ایشان را به عنوان امیر خود قبول دارند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در نامه‌ای به وزیر کشور، خواسته‌ایم تا امکانات چند استانی که همجوار با کرمان هستند برای برگزاری بهتر مراسم وداع با سردار قاسم سلیمانی بسیج شوند تا تامین امنیت و برقراری نظمِ برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی به خوبی انجام شود و قطعا صدها هزار نفر در این مراسم حضور خواهند یافت و باید تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

پورابراهیمی با بیان اینکه ظرفیت داخلی استان کرمان برای برگزاری این مراسم نیازمند تکمیل است، ادامه داد: با ارسال نامه‌ای به وزیر کشور درخواست کرده‌ایم تا ظرفیت‌ها و امکانات استان‌های همجوار تجمیع شوند تا در حوزه های پشتیبانی، لجستیکی، نظم و امنیت مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی، استان کرمان را همراهی کنند.

وی اظهار کرد: مجموعه تمهیدات لازم برای اسکان و حمل و نقل ریلی، هوایی، زمینی و تهمیدات لازم برای حفظ امنیت و ایجاد نظم و تسهیل عبور و مرور اندیشیده شده تا پیشتیبانی و تدارکات لجستیکی به خوبی مهیا شود، علاقمندان به سردار سلیمانی از سراسر دنیا در این مراسم شرکت می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود که از کشورهای اسلامی و سایر کشورها نیز افرادی در مراسم وداع با سردار سلیمانی حضور یابند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس چند سال در لشکر ۴۱ ثارالله این افتخار را داشته‌ام که رزمنده‌ای باشم که تحت فرماندهی سردار سلیمانی فعالیت کرده است و همه هم‌ رزم‌های سابق، در چند روز اخیر اعلام کرده‌ایم که این مسیر حاج قاسم را ادامه می‌دهیم تا پرچم جهاد و شهادت همچنان با عزت و افتخار برافراشته بماند.

همچنین مطالعه کنید:

ضعف دستگاه ها در نظارت بر بازار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که هر بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *