صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / امضای تفاهم‌نامه اشتغالزایی بین دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد زاهدشهر

امضای تفاهم‌نامه اشتغالزایی بین دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد زاهدشهر

کسب و کار نیوز - تفاهم‌نامه کارآفرینی و اشتغالزایی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر و کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهر منعقد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از آنا، با رایزنی‌هایی که بین سیدابراهیم دشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر و رضا قاسمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهر انجام شد، مذاکراتی درباره کارآفرینی و اشتغالزایی با حضور کارشناسان هر دو سازمان صورت گرفت.

در این دیدار، قرار بر این شد که‌ همکاری در قالب منابع هر دو سازمان با درنظرگرفتن ضوابط با به‌کارگیری مددجویان کمیته امداد و فارغ‌التحصیلان دارای شرایط دانشگاه آزاد اسلامی صورت بگیرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) زاهدشهر اظهار کرد: «با همکاری و همراهی کارشناسانی که در زمینه کارآفرینی تخصص دارند و در مجموعه این نهاد هستند، می‌توان گام‌های مؤثری را برداشت.»

رضا قاسمی هدف از این‌ کار را کمک و یاری به خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد با استفاده از نیروی کار بالقوه آنان بیان کرد.

سیدابراهیم دشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر نیز با اشاره به فرصت‌ها و ظرفیت‌هایی که در مجموعه دانشگاه آزاد قرار دارد، ابراز امیدواری کرد تا این دو نهاد با همدلی و همفکری خود بتوانند زمینه اشتغال و بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود را فراهم کرده و تا حدودی معضل بیکاری جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاه و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را برطرف کنند.

همچنین مطالعه کنید:

Snapp SuperApp Camp

اسنپ از جایزه بزرگ ۱۰۰میلیون تومانی خبر می‌دهد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اسنپ، برای شرکت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *