صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / سید مهدی رحمتی دوباره کاپیتان می‌شود؟

پس از 309 روز؛

سید مهدی رحمتی دوباره کاپیتان می‌شود؟

کسب و کار نیوز :در جریان بازی دیروز تراکتور و شهر خودرو اکبر صادقی با کارت زرد داور جریمه شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, در حالی  دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برای مشهدی‌ها با شکست سنگین سه گله در برابر تراکتور و در خارج از خانه، به وقوع پیوست که آنها در کنار تحمل این شکست، کاپیتان خود را هم به دلیل محرومیت از دست دادند.

در بازی دیروز  که پرحاشیه و البته جنجالی دنبال شد و بارها و بارها نیمکت شهر خودرو و تراکتور به سوت های حمید حاج ملک اعتراض خود را داشتند، اکبر صادقی کاپیتان شهر خودرو به دلیل خطا و اعتراض به داور مورد جریمه قرار گرفت و چهارمین کارت زرد خود در لیگ نوزدهم را دریافت کرد تا این‌چنین بازی بعد تیمش را از دست بدهد. هر چند که مدیررسانه شهر خودرو هم به دلیل اعتراض و توهین به داور، از روی نیمکت شهر خودرو امروز اخراج شد تا او هم در بازی بعدی تیمش غایب باشد.

البته در کنار صادقی، خراسانی، قاسمی نژاد و چوچو هم از شهر خودرو با کارت زرد حاج ملک جریمه شدند اما فعلا تنها صادقی دیدار بعدی تیمش را از دست داد؛ البته هنوز مشخص نیست در بازی بعدی، شهر خودرو باید به بوشهر سفر کند و بازی هفته هفدهم خود را دنبال کند یا در خانه ۱۳ بهمن‌ماه میزبان ماشین سازی تبریز است!

اما آنچه مشهود است این‌که در بازی بعدی، هافبک جنگنده یحیی گل محمدی در میدان حضور ندارد و این اولین غیبت او در لیگ نوزدهم است؛ شائبه ایجاد شده آن است که در نبود صادقی چه کسی بازوبند کاپیتانی را به بازو می‌بندند و به احتمال فراوان، سیدمهدی رحمتی کاپیتان سابق تیم ملی و استقلال در غیاب صادقی وظیفه مهم کاپیتانی را برعهده خواهد داشت.

آخرین باری که رحمتی کاپیتان بود به دوره حضور او در استقلال و آخرین بازی‌اش با پیراهن این تیم در دربی جنجالی فروردین ماه باز می‌گردد و اگر او در برابر ماشین سازی جلوتر از سایر هم‌بازیان خود به میدان برود، پس از ۳۰۹ روز بازوبند کاپیتانی را مجددا به بازوی خود بسته است که برای باتجربه‌ترین فوتبالیست ادوار لیگ یک بازه زمانی جالب توجه به نظر می‌رسد.

همچنین مطالعه کنید:

بازار ارز گوش به زنگ مذاکرات وین

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، ک اقتصاددان در رابطه با روند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *