صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / معمای عالیشاه چگونه حل می‌شود؟
امید عالیشاه

در انتظار بازگشت هافبک تکنیکی به لیست؛

معمای عالیشاه چگونه حل می‌شود؟

کسب و کار نیوز:این که چرا امید عالیشاه بازی نمی‌کرد، سوالی است که تا پاسخش را پیدا کنیم ناگهان کالدرون او را به سکو تبعید کرد تا موضوع عالیشاه به معما تبدیل شود!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بازی با پیکان عالیشاه به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در شرایطی که پرسپولیس به گل نیاز داشت، با سانتری استادانه احمد نوراللهی را در موقعیت گلزنی قرار داد و گل پیروزی بخش، به ثمر رسید. عالیشاه دوباره روی دور افتاد و یکی پس از دیگری پاس گل می‌داد اما پس از بازی با پیکان تنها دو مسابقه در ترکیب اصلی قرار گرفت که در بازی با شاهین نمایش درخشانی را هم ارائه کرد.

این که چرا عالیشاه بازی نمی‌کرد، سوالی بود که هواداران پرسپولیس به دنبال پاسخش بودند اما درگیری امید با سیامک نعمتی در تمرین، موضوع را پیچیده کرد. اگر چه با یک عذرخواهی و همچنین خط خوردن از یک بازی، مشکل حل شد و نعمتی به لیست ۱۸ نفره برگشت اما این اتفاق برای امید عالیشاه رخ نداد و او همچنین سکونشین است.

سکونشینی کاپیتان سوم پرسپولیس از این جهت مبهم و حتی عجیب جلوه می‌کند که در سبک بازی کالدرون که مبتنی بر سرعت بازیکنان و همچنین سرعت انتقال توپ است، بازیکنانی نظیر عالیشاه ارزشمند و کارا هستند. اگر چه شاید او در فرم خوب خود نباشد اما به هر حال از کالدرون انتظار می‌رود که در راستای بازگشت عالیشاه به دوران اوج تلاش کند.

پرسپولیس این روزها در مسابقات لیگ و حذفی عملکرد خوبی داشته و نمی‌توان از کالدرون درباره چینش نفرات انتقادی را انجام داد اما شاید بازی با شهرداری ماهشهر زمانی برای بازی دادن به ستاره هایی باشد که کمتر مورد استفاده قرار گرفته اند.

همچنین مطالعه کنید:

ارتباطات کمترین و حمل و نقل بیشترین نرخ تورم خرداد ۱۴۰۰ را ثبت کردند

مرکز آمار جزئیات نرخ تورم خرداد سال جاری را در بخش‌های مختلف منتشر کرد. بر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *