صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / سپاهان نورافکن را به استیلی می‌دهد؟
نورافکن

کاپیتان امیدها در دوراهی

سپاهان نورافکن را به استیلی می‌دهد؟

کسب و کار نیوز:یکی از بهترین خریدهای تابستانی بار دیگر عصای دست قلعه نویی شد تا سپاهان به هفتمین برد این فصل خود برسد و صدر جدول را دوباره به رنگ زرد در بیاورد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سپاهان در شرایطی موفق شد پیکان را با شکست از نقش جهان بدرقه کند که زننده گل دوم این تیم کسی نبود جز امید نورافکن. کاپیتان تیم امید ایران و یکی از خریدهای خوب تابستانی که در ادامه بازی های موثر خود برای سپاهانی ها گل دوم تیمش را با ضربه ای دیدنی به تور دروازه پیکان چسباند تا خیال میزبان از این برد در همان نیمه نخست آسوده شود.

این برای چندمین بازی متوالی است که نورافکن با نمایش دیدنی و تاثیرگذار خود نقشی مهم در موفقیت سپاهان ایفا می کند. خرید تابستانی سپاهانی ها که در بهترین فرم بدنی و روانی قرار دارد در کنار نقش تعیین کننده در ترکیب زردها حالا به یکی از دغدغه های قلعه نویی نیز تبدیل شده است چون او به عنوان رهبر امیدهای ایران در راه طلسم شکنی برای رسیدن به المپیک باید از اردوی سپاهان مدتی دور باشد.

کاپیتان امیدها با توجه به اعلام نیاز کادر فنی باید در اردوی آتی حضور داشته باشد آن هم در شرایطی که خبر می رسد قلعه نویی چندان تمایلی به از دست دادن ستاره این روزهای خود در میانه میدان ندارد. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید کاپیتان امیدها در دوراهی که بالاجبار در آن قرار گرفته سرانجام کدام مسیر را انتخاب خواهد کرد.

همچنین مطالعه کنید:

بررسی تلویزیون LG OLED C1

به گزارش کسب و کار نیوز ، همان‌طور که در تلویزیون‌های OLED مرسوم است، C1 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *