صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / فتح‌الله‌زاده: آقای زرینچه! ردپای شما هم در اخراج حجازی هست
علی فتح الله زاده

چرا به خاطر یک میلیون استقلال را رها کردی؟

فتح‌الله‌زاده: آقای زرینچه! ردپای شما هم در اخراج حجازی هست

کسب و کار نیوز:مدیرعامل سابق استقلال در برنامه شب گذشته فوتبال برتر پاسخ ادعای جواد زرینچه را در خصوص ناصر حجازی را داد و البته اتهاماتی به سرپرست کنونی تیم وارد کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بعد از گذشت سال‌ها هنوز راز بازی استقلال و سایپا که در پایان آن ناصر حجازی از سمت سرمربیگری آبی‌ها کنار رفت، حقایق پنهانی دارد که هر بار بخشی از آن خارج می‌شود. در جدیدترین ادعا، مدیرعامل آن مقطع استقلال، در پاسخ به جواد زرینچه اتهاماتی نیز وارد کرده و او را بابت رفتاری که در آن بازی داشته مورد نکوهش قرار داده است.

زرینچه که در بخشی از صحبت‌هایش در برنامه فوتبال برتر مدعی شده بود فتح الله زاده جرات برکناری حجازی را نداشته و دست به دامن سردبیر یک نشریه شد و وقتی سرمربی فقید آبی‌ها از او خواسته تا گوشی را روی بلندگو قرار دهد با یک جمله آنها را (مدیرعامل و اعضای هیات مدیره) مورد خطاب قرار می‌دهد و گوشی را قطع کرده است. موضوعی که واکنش فتح الله زاده را در همان برنامه در پی داشت و او ضمن اینکه عملکرد زرینچه را در بازی با سایپا در این اخراج تاثیرگذار دانست به توضیح ماجرا نیز پرداخت.

فتح الله زاده صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد: جواد زرینچه بازیکن من بوده و برای باشگاه زحمت کشیده است. من شرایط امروز او را درک می‌کنم ولی می‌توانست بهتر و مودبانه‌تر حرف بزند. مگر زمانی که استقلال را بخاطر یک میلیون تومان رها کردی و به کشاورز رفتی ما چیزی گفتیم یا توهین کردیم؟ یا وقتی که می‌گویی حجازی رفت کنار، چرا رفت (حجازی) کنار؟ اگر وقتی به شما گفت بلند شو گرم کن برو زمین، گوش می‌دادی به حرف حجازی؟ آن وقت حجازی حذف می‌شد؟ من هم خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم اما جوادجان اینطور درست نیست. اولا شما می‌گویی من ده بار تماس گرفتم، برای شما زشت هست که اینطور حرف بزنی با مدیرت. من فقط دوبار زنگ زدم آن هم به دلیل اینکه شما می‌گویی فایل صوتی را من در روز بازی گذاشتم. من اعلام می‌کنم، شما(میثاقی) هم تحقیق کنید اگر من اون فایل را گذاشته باشم عذرخواهی می‌کنم. اون فایل رو یک هوادار با من صحبت کرده و پس و پیش هم شده و بخشی از حرف‌ها هست که زده شده و من به خاطر اینکه مشکلی برای آقا جواد ایجاد نشود آمدم و توضیح دادم، تکذیب کردم. به غیر از تکذیب ما کار دیگری می‌توانیم بکنیم؟

وی در ادامه توضیحاتش گفت: من تکذیب کردم و گفتم که این صحبت‌ها پس و پیش شده. اولا من آنجا گفتم که مثلا اگر به آقا جواد بگویید امروز بیا اینکار را انجام بده می‌گوید کار سختی نیست و انجام می‌دهم، بعد وقتی که داخل زمین برود و یک زمانی بازیکن در کارش می‌گذارد. یک موقع هم او در کار بازیکن بازیکن می‌گذارد و … فوتبال همین است و بالا و پایین دارد. من در دو جا این موضوع رو تکذیب کردم.

مدیرعامل سابق استقلال با اشاره به عملکردش در این باشگاه گفت: آقا جواد من به هیچ جایی نرسیدم، من از همه ارگان‌ها خواهش می‌کنم زندگی مرا قبل و بعد از اینکه به باشگاه استقلال آمدم بررسی کنند و ببینند چه داشتم و الان چه دارم. آقاجواد آدم در تلویزیون حرف  درست و راست باید بزند و مردم دوست دارند حرف راست بزنیم. آن شب (برکناری حجازی) که ما به سایپا باختیم و شما سر تمرین نیامدید، تصمیم هیئت مدیره و کل مجموعه این بود که در خدمت ناصر خان نباشیم. ناصر خان رفیق من بود و بعد از آن سه بار دیگر هم ناصرخان را آوردم. آن شب من، آقای منزوی،آقای بهرام امیری، آقای نظری و آقای حاجیلو در جلسه حضور داشتیم. آقای حاجیلو با ناصرخان صحبت کرد و ایشان هیچوقت هم بی ادب نبود که آن لفظی که شما به کار بردید را استفاده کنند. ناصر خان جنتلمن‌تر از این حرف‌ها بود و تنها چیزی که بعد از اعلام ما گفتند این بود “هرچی که دوست دارید” و تلفن را قطع کردند. ادب ایشان (حجازی) زبانزد همه است. پس بنابراین این صحبتی که شما می‌گویید ما از طریق مرتضی شمس انجام دادیم درست نبوده. آقای حاجیلو و آقای منزوی هستند و می‌توانید بپرسید و مطمئن باشید که ناصرخان هم این صحبت را انجام نداده‌اند.

وی با خطاب قرار دادن سرپرست کنونی استقلال گفت: به هرحال جوادجان من امشب خیلی ناراحت شدم شما را در آن وضعیت دیدم. شما برای استقلال زحمت کشیدید. با همه این تفاسیر من دوست دارم و امیدوارم همیشه یک ذره به ریش‌سفیدها بیشتر احترام بگذارید.

مدیرعامل سابق استقلال در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: از هواداران خواهش می‌کنم فرصت بدهند و آرامش داشته باشند. هم وزارت ورزش، هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل را دیدم که با تمام وجود تلاش کردن آقای ماچونی! برگردد و ان‌شاالله برمی‌گردد و استقلال به آرامش خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید:

بررسی تلویزیون LG OLED C1

به گزارش کسب و کار نیوز ، همان‌طور که در تلویزیون‌های OLED مرسوم است، C1 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *