صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / بیرانوند پشتک صعود را می زند؟
علیرضا بیرانوند

در تلافی شادی عجولانه برای برد

بیرانوند پشتک صعود را می زند؟

کسب و کار نیوز:علیرضا بیرانوند خاطره تلخی از آخرین نبرد تیمش برابر صنعت نفت در جام حذفی دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در حالی امروز و از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را برگزار می کنند که دو سال قبل در مرحله یک چهارم برابر هم قرار گرفتند، دیداری که در نهایت تیم آبادانی توانست در ضربات پنالتی پیروز شود.

در آن دیدار ، زبیر نیک نفس به عنوان سومین بازیکن نفت آبادان پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما ضربه چیپ این بازیکن با بدشانسی بعد از برخورد به تیرک داخل دروازه نرفت تا پرسپولیسی ها که اولین ضربه را خراب کرده بودند، از حریف خود پیش بیفتند. این اتفاق باعث شد تا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس خیلی زود به شادی بپردازد و با چند پشتک عجولانه صعود احتمالی قرمزها را جشن بگیرد. این شادی عجولانه بعد از چند ضربه پنالتی با شکست پرسپولیس باعث شد تا بیرانوند را بتوان بازنده بزرگ آن بازی دانست.

بیرانوند که در دیدار دو تیم در هفته سوم غایب و جای خود را به بوژیدار رادوشویچ داده بود، این فرصت را دارد تا با یک کلین شیت دیگر و درخشش هم‌تیمی هایش آن شادی عجیب و عجولانه را به دست فراموشی بسپارد. برنده این دیدار در مرحله بعد باید حریف خود را از طریق قرعه کشی بشناسد.

همچنین مطالعه کنید:

انتظارات معیشتی از دولت جدید

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، یک اقتصاددان در این رابطه می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *