صفحه اصلی / اصناف / برندها / سقوط قابل توجه ثروت بنیانگذار تسلا پس از معرفی خودروی جدید

سقوط قابل توجه ثروت بنیانگذار تسلا پس از معرفی خودروی جدید

کسب و کار نیوز- پس از آنکه الون ماسک، بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلای آمریکا، از پیکاپ جدید این شرکت رونمایی کرد دارایی‌اش 768 میلیون دلار کاهش یافت.

به گزارش کسب و کار نیوز، طی روزهای گذشته الون ماسک، بنیانگذار شرکت تسلا، از نخستین خودروی پیکاپ تمام الکتریک تسلا رونمایی کرد. نمایش این خودرو که در نمایشگاه لس‌آنجلس انجام شد به کاهش ۷۶۸ میلیون دلاری ثروت خالص الون ماسک منجر شد.

رونمایی از این خودرو به سقوط ۶ درصدی ارزش سهام تسلا در معاملات روز جمعه منجر شد و به گزارش نشریه فوربس این مسئله باعث شد که ثروت خالص ماسک از ۲۴٫۳ میلیارد دلار به ۲۳٫۶ میلیارد دلار در روز جمعه کاهش یابد. فوربس می‌گوید یکی از دلایل سقوط سهام تسلا معرفی این پیکاپ جدید است که به نظر می‌رسد مورد پسند مشتریان نبوده است.

یکی از اتفاقاتی که در زمان رونمایی از پیکاپ تسلا رخ داد این بود که ماسک مدعی شد که پنجره‌های این خودرو تقویت شده و ضد گلوله هستند و از طراح ارشد این پیکاپ خواست تا با یک توپ فلزی به پنجره‌های این خودرو ضربه بزند. زمانی که این اتفاق افتاد شیشه پنجره پیکاپ تسلا ترک برداشت و این امر باعث شد تا تماشاگران حاضر نسبت به توانایی‌های این خودرو با شک و تردید بیشتری نگاه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

پیش‌بینی شده ظرفیت پالایشی کشور ظرف ۳ تا ۴ سال آینده ۱.۵ برابر شود

به گزارش ایسنا،وی افزود:با توجه به مشوق‌هایی همانند تنفس خوراک می‌توانیم افزایش ظرفیت پالایشی مطلوبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *