صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / خطیبی: از واکنش سریع مسئولان متشکرم
رسول خطیبی

خطیبی: از واکنش سریع مسئولان متشکرم

کسب و کار نیوز:رسول خطیبی می گوید رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش با او تماس گرفتند و از او دلجویی کردند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی و پیشکسوت تیم های استقلال و تراکتور، روز گذشته در تلویزیون جام جم حضور یافت و به عنوان کارشناس در برنامه پخش زنده بازی این دو تیم نقش آفرینی کرد. پیمان یوسفی که اجرای این برنامه را برعهده داشت، درباره موضوعات مختلف از خطیبی سوال کرد و وی نیز پاسخ داد.

* حضور یکپارچه هواداران مهم تر بود

وی پس از پایان بازی در پاسخ به سوالی راجع به نتیجه مسابقه گفت: قبل از هرچیزی باید بگویم که حضور مردم و هواداران از همه چیز مهم تر بود و حضور یکپارچه و ۷۰ هزار نفری آن ها جو فوق العاده ای را در ورزشگاه ساخت و به نظر من این از هرچیزی دیگری مهم تر و بالاتر است. اما درباره نتیجه باید به استقلال و آقای استراماچونی تبریک گفت.

خطیبی افزود: او تیم بسیار خوبی ساخته و من در بازی رودررو هم متوجه شدم مربی بسیار تاکتیکی است و مدام تغییر تاکتیک می‌دهد و امروز هم تیمش بسیار دونده بود و خوب کار کرد. اما اگر بازیکنان تراکتور موقعیت های خود را گل می‌کردند و به خصوص دو موقعیت آخر نیمه دوم و اوایل نیمه اول را اگر گل می‌کرد، بازی شرایط دیگری داشت. ضمن این که اخراج دیاباته هم می توانست نتیجه بازی را عوض کند.

* از سیستم تراکتور تعجب کردم

پیشکسوت تراکتور با اشاره به سیستم تیم تراکتور گفت: من تعجب کردم از این که سیستم تراکتور ۳۵۲ است. البته آقای دنیزلی سیستم های مختلفی چون ۴۳۳ و ۴۱۴۱ و ۴۲۳۱ را تا امروز بازی کرده و من هم انتظار داشتم یک سیستم پایه را برای این بازی انتخاب کند و فقط تغییرات بدهد اما این همه تغییر در ترکیب باتوجه به فرصت کم تا این بازی، برای من عجیب بود. البته آقای دنیزلی پاسخ هایی برای این پرسش دارد و خودش می داند که وضعیت تیمش به چه شکلی است.

او اضافه کرد: مصطفی دنیزلی مربی بسیار بزرگی است و در هر صورت باید به تصمیم او احترام بگذاریم. تراکتور با مصطفی دنیزلی حتما به عنوان یک مدعی ظاهر خواهد شد.

* وزیر ورزش و مهدی تاج با من تماس گرفتند

رسول خطیبی در خصوص عملکرد بازیکنان خارجی تراکتور عنوان کرد: میمبلا نمایش خوبی نداشت و انتظار من از او بیشتر بود. انتظار داشتم که او دوندگی بیشتری داشته باشد اما اینطور نبود. اما مازولا و احسان حاج صفی نمایش خوبی در بازی داشتند.

وی راجع به اتفاقات بازی با پرسپولیس و واکنش ها نیز گفت: بعد از بازی وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال و… با من تماس گرفتند و دلجویی کردند و خوشحالم از این که این موضوع واکنش سریعی داشتند و امیدوارم دیگر از این اتفاق ها در هیچ ورزشگاهی نیفتد.

همچنین مطالعه کنید:

برای حل مشکلات خوزستان حتی یک روز هم معطل نخواهیم کرد

آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز پنجشنبه در نشست ویژه بررسی مسائل استان خوزستان، معضلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *