صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / بازگشت موفقیت آمیز سهراب برای المپیک
سهراب مرادی

کیانوش رستمی در سوییس به در بسته خورد

بازگشت موفقیت آمیز سهراب برای المپیک

کسب و کار نیوز : سهراب مرادی با حضور در گزینشی سوییس یک گام به المپیک نزدیک شد، اما کیانوش رستمی گویا به بن بست خورده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مسابقات گزینشی سوییس که با حضور مدعیان و بزرگان دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه برداری جهان همراه بود، سطح بالایی نداشت.

سهراب مرادی که بعد از عمل جراحی از ناحیه کتف دوران نقاهت را سپری می کند، برای گرفتن امتیاز المپیکی روی تخته می رفت، در یکضرب ۸۰ کیلوگرم و در دوضرب ۱۲۰ کیلوگرم را بالای سر برد تا یک گام به حضور در المپیک ۲۰۲۰ نزدیک تر شود.

از سوی دیگر کیانوش رستمی که با مخالفت مسئولان برگزاری و فدراسیون جهانی می دانست امتیاز حضورش در این رقابت ها در رنکینگ المپیکی محسوب نمی شود، روی تخته رفت و با ثبت وزنه های ۱۶۵ کیلوگرم در یکضرب و ۱۹۰ کیلوگرم در دوضرب به کار خود پایان داد.

همچنین تیان تائو، وزنه بردار چینی و یکی از مدعیان اصلی این وزن هم در سوییس روی تخته رفت و او هم نتوانست رکوردهای خوبی را از خود ثبت کند.

جالب اینکه با توجه به حضور برخی از وزنه برداران به صورت آزاد و عدم ورود آن ها به جدول امتیازی، سهراب مرادی با وجود ثبت رکوردهای پایین بازهم عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

با این وضعیت به نظر می رسد سهراب مرادی با ادامه این راه می تواند خودش را با المپیک ۲۰۲۰ برساند و کیانوش رستمی شانس اندکی برای رقم زدن این اتفاق خواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *