صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / می‌خواستم PSG بداند چقدر تاثیرگذارم
امباپه

امباپه:

می‌خواستم PSG بداند چقدر تاثیرگذارم

کسب و کار نیوز:کیلین امباپه ستاره PSG که دیشب به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد و در مقابل کلوب بروخه هت‌تریک کرد گفت خیلی دلش می‌خواسته به میدان رفته و ثابت کند می‌تواند به باشگاهش کمک کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, پاری سن ژرمن دیشب در خانه کلوب بروخه شبی درخشان را سپری کرد و با نتیجه ۵-۰ به پیروزی رسید. دو گل PSG در این بازی توسط ایکاردی و سه گل این تیم توسط کیلین امباپه به ثمر رسید. امباپه بعد از مدتی مصدومیت دوباره برای PSG به میدان رفت و تنها سی دقیقه زمان نیاز داشت تا ثابت کند این باشگاه در دوران غیبت او چه مهره ارزشمندی را از دست داده بوده.

امباپه که در دقیقه ۶۲ به بازی آمد در این زمان حدودا سی دقیقه‌ای سه گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. امباپه که اخیرا از مصدومیت ران پا رهایی یافته زمانی که بعد از مدتی غیبت وارد زمین شد بسیار پرتلاش ظاهر شد و به نظر می‌رسید می‌خواهد خودش را ثابت کند. موضوعی که امباپه در پایان بازی آن را تایید کرد.

امباپه در پایان بازی گفت:” می‌خواستم از اول بازی کنم و فکر می‌کردم از اول در میدان هستم. ولی مربی تصمیمش را گرفت و من باید قبول می‌کردم. می‌خواستم به زمین برگردم و ثابت کنم که حتی زمانی که بازیکنهای دیگر تیم خوب بازی می‌کنند، بدون من سر کردن برای PSG دشوار است. حالا می‌خواهم به جنگیدن ادامه بدهم تا هم جایگاهم را دوباره بدست بیاورم و هم تیم را به حداکثر توانش برسانم”.

ستاره فرانسوی در ادامه گفت:” فوتبال، عشق است و من عاشق فوتبال بازی کردن هستم. دو ماه می‌شد که نتوانسته بودم فوتبال بازی کنم و برای همین مشتاق حضور در زمین بودم”.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *