صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / پیشنهاد تیم‌های انگلیسی را رد کردم
آرسن ونگر

آرسن ونگر:

پیشنهاد تیم‌های انگلیسی را رد کردم

کسب و کار نیوز : آرسن ونگر، سرمربی افسانه‌ای آرسنال که بعد از ترک این تیم تاکنون بی‌کار است می‌گوید چندین پیشنهاد برای مربی‌گری در تیم‌های لیگ برتر انگلیس را رد کرده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای آرسنال که از زمان ترک این تیم تا کنون بی‌کار است و سکان هدایت تیم دیگری را بدست نگرفته می‌گوید چندین پیشنهاد مربی‌گری از طرف دیگر تیم‌های لیگ برتر انگلیس داشته ولی چون خود را هنوز آرسنالی می‌داند و روابط مستحکمی با این باشگاه دارد، نتوانسته پیشنهاد تیم‌های دیگر انگلیسی را قبول کند و در نتیجه آنها را رد کرده است.

آرسن ونگر ۶۹ ساله در پایان فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ بعد از ۲۲ سال به‌دست داشتن سکان هدایت آرسنال این تیم را ترک کرد. ونگر در ۱۷ ماه گذشته از زمان ترک آرسنال بدون تیم بوده است.

آرسن ونگر در این باره به اسکای گفت: “من آرسنالی هستم و بعد از آن حرفه‌ای. من نمی‌توانم دست از کار کردن بردارم”.

ونگر در ادامه صحبت‌هایش گفت: “من تصمیم گرفتم از لیگ برتر بیرون بروم چون پیوندم با آرسنال بیش از حد زیاد شده بود. بعد از آن فرصت‌هایی برای کار در انگلیس داشتم ولی آنها را رد کردم. نمی‌خواهم بگویم کدام باشگاه‌ها به من پیشنهاد دادند چون در حال حاضر کسانی در مدیریت باشگاه‌ها هستند که اگر این حرف را بزنم ممکن است برای آنها جالب نباشد”.

همچنین مطالعه کنید:

وعده تعدیل قیمت‌ها در بازار شب عید

به گزارش کسب و کار نیوز ، عباس قبادی در یک برنامه تلویزیونی، اظهار کرد: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *