صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / انتظارات عجیب و غریب از آقاکریم!
کریم باقری

انتظارات عجیب و غریب از آقاکریم!

کسب و کار نیوز : بخشی از هواداران پرسپولیس، کریم باقری را مقصر شکست های پرسپولیس می‌دانند و می‌گویند که او به کالدرون مشاوره غلط می‌دهد!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, پرسپولیس سومین شکست خود در لیگ نوزدهم را نیز تجربه کرد. شاگردان گابریل کالدرون این بار مغلوب شهر خودرو شدند تا به یکی دیگر از رقبای قدرتمند خود ببازند. پرسپولیس در این دیدار نیز تغییرات نسبتا پرشماری را در ترکیب خود داشت و همین موضوع سبب انتقاداتی از سوی هواداران شد. سرخپوشان این بار با یک مهاجم در زمین حاضر شدند و نتوانستند در امر موقعیت سازی موفق باشند و در دفاع نیز متزلزل بودند.

اما مقصر این شکست ها چه کسی یا چه کسانی هستند؟ در شبکه های اجتماعی، هواداران خیلی زود مقصر را تعیین و بنا به دلایلی خاص و عجیب، انگشت اتهام را به سوی اعضای کادرفنی، مدیریت یا بازیکنان روانه می‌کنند. این بار باتوجه به تغییرات در سیستم بازی و پست های بازیکنان، عده ای از هواداران پرسپولیس کریم باقری را مقصر می‌دانند و اعتقاد دارند که او مشاوره های غلط به کالدرون می‌دهد.

این در حالی است که سرمربی آرژانتینی و دستیاران اسپانیایی او آنالیزهایی دقیق از فصل گذشته را در اختیار دارند و به خوبی مطلع هستند که کدام بازیکن چند بازی را در چه پستی انجام داده است. از طرف دیگر کریم باقری نقشی کلیدی به عنوان دستیار ایرانی دارد و بارها نشان داده که می تواند از ایجاد حواشی جلوگیری کند.

تحمل سه شکست در مقابل رقبای مستقیم اتفاق تلخی است که برای پرسپولیس رقم خورده اما هواداران این تیم باید بدانند که در چنین شرایطی نظرات غیرکارشناسی می توانند به تیم ضربه بزنند. باتوجه به رشد شبکه های اجتماعی، تاثیر جامعه هواداری بر تیم نیز افزایش پیدا کرده و طرفداران باید با احساس مسئولیت بیشتری اظهار نظر کنند.

 

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *