صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / کسی این نتیجه را در خواب هم نمی‌دید
نیکو کوواچ

نیکو کوواچ:

کسی این نتیجه را در خواب هم نمی‌دید

کسب و کار نیوز: نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی شگفت‌انگیز 7-2 تیمش مقابل تاتنهام در لیگ قهرمانان گفت هیچکس در خواب هم نمی‌دیده که در این بازی چنین نتیجه‌ای بدست بیاید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ بعد از آنکه دیشب تیمش در زمین تاتنهام موفق شد این تیم را در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۷-۲ در هم بکوبد گفت حتی در خواب هم فکر نمی‌کرده که در این بازی چنین نتیجه‌ای بدست بیاید.

دیشب در ورزشگاه خانگی تاتنهام، با اینکه سون هیونگ مین ستاره کره‌ای تاتنهام در دقیقه ۱۲ اولین گل بازی را وارد دروازه مونیخی‌ها کرد ولی بایرن در نهایت موفق شد با یک نتیجه رویایی انگلیسی‌ها را ۷-۲ شکست دهد.

بایرن با این پیروزی حالا با شش امتیاز و تفاضل گل ۸ در صدر گروه B لیگ قهرمانان اروپا ایستاده است.

کوواچ در پایان بازی گفت:” هیچکس حتی در خواب هم نمی‌دید که چنین نتیجه‌ای بدست بیاید. ما می‌دانستیم در لندن باید چه انتظاری داشته باشیم و در ۲۵ دقیقه اول بازی همانطور که انتظار داشتیم تحت فشار بودیم. تاتنهام ما را به به شدت تحت فشار قرار داده بود ولی خوشبختانه مانوئل نویر ما را در بازی نگه داشت. ولی بعد از آن تیم من خیلی خوب کار کرد”.

سرمربی بایرن در ادامه گفت:” البته گل دوم برای ما فوق‌العاده مهم بود. ما در فاصله بین دو نیمه بعضی نکات را گوشزد کردیم و وقتی وارد زمین شدیم همانطور بازی کردیم که من تصور کرده بودم و دلم می‌خواست تیمم بازی کند. از همه مهمتر این بود که ما از همه فرصت‌هایی که خلق کردیم استفاده کردیم”.

کوواچ سپس به تحسین سرژ گنابری بازیکن چهار گله تیمش پرداخت و گفت:” قبل از هر چیز می‌خواهم تاکید کنم که این بازی یک لحظه بزرگ برای کل تیم بود ولی البته نباید از عملکرد ویژه سرژ گنابری غافل شد. او واقعا بی‌نظیر بود. سرژ همان چیزی که از او انتظار داشتم را نشان داد. آنهم نه فقط در حمله، چون من می‌دانم چه کارهایی از او ساخته است، بلکه در دفاع هم سرژ نشان داد که چه عملکرد عالی‌ای دارد”.

همچنین مطالعه کنید:

رمزارزها می توانند زیستگاه مناسبی برای پولشویی و قاچاق باشند

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، سید علیرضا آل داود ادامه داد: بسیاری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *