صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / حسن زاده؛ جریمه‌ها به حساب فدراسیون نمی‌آید!
اسماعیل حسن‌زاده

حسن زاده؛ جریمه‌ها به حساب فدراسیون نمی‌آید!

کسب و کار نیوز : درآمدهای فدراسیون فوتبال از جرایمی که کمیته انضباطی برای باشگاهها، مربیان و بازیکنان در نظر می گیرد هر فصل چندین میلیارد تومان است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, نکته مهمی که در این بین وجود دارد اینکه این جرایم آنی وصول می شود چرا که اگر بازیکن یا مربی ای جریمه ای را پرداخت نکند حق حضور در بازی پیش رو را نخواهد داشت و اگر باشگاهی هم جرایم عنوان شده را پرداخت نکند فدراسیون فوتبال به راحتی جریمه تعیین شده را از محل درآمدهای باشگاه ها نزد سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی کم خواهد کرد!

البته هنوز هیچ کس به طور دقیق میزان جرایمی که کمیته انضباطی در طول فصل برای باشگاه ها، مربیان و بازیکنان در نظر می گیرد حساب نکرده است اما به نظر می رسد عددی نزدیک به ۵ میلیارد تومان باشد. به طور مثال دربی برای فدراسیون فوتبال در آمدی در حدود ۱۶۶ میلیون تومان داشته است. در این بین برخی از آراء هم هنوز اعلام نشده است. از جمله حکم فرشاد احمد زاده.

اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی اما در این باره از خود و فدراسیون فوتبال دفاع کرده و به میزان این طور گفته: «ما در کمیته انضباطی فقط احکام را صادر می‌کنیم و شماره حسابی در اختیار متخلفان قرار می‌دهیم تا مبالغ را واریز کنند. اجرای همه احکام انضباطی مالی و محرومیت‌ها به عهده سازمان لیگ است و مبالغی که دریافت می‌شود هیچ ارتباطی با ساختمان فدراسیون فوتبال ندارد و به این سازمان می‌رود.»

همچنین مطالعه کنید:

انتقاد از درج قیمت در آگهی‌های اجاره مسکن

به گزارش کسب و کار نیوز، نوسان بازار مسکن و خودرو که از ابتدای سال …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *