پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / سرخط خبرها / همکاری گمرک و نمایشگاه بین المللی در تامین تجهیزات تولید کنندگان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد

همکاری گمرک و نمایشگاه بین المللی در تامین تجهیزات تولید کنندگان

کسب و کار نیوز - گمرک و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز تولید کنندگان همکاری می کنند.

 

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از همکاری گمرک با این شرکت به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز تولید کنندگان در سال رونق تولید خبر داد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود: ساختمان گمرک در شرکت نمایشگاه های بین المللی وجود داشت اما جزو گمرکات تعطیل شده بود و از سال ۹۷ تلاش شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به منظور فعال کردن این نمایندگی گمرکات تلاش های بسیار انجام داد و در نهایت توانست بار دیگر ساختمان گمرک در نمایشگاه بین المللی را افتتاح کند.

وی با یادآوری این نکته که شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حدود ۹۰ نمایشگاه به صورت سالانه برگزار می کند، اظهار داشت: برای حضور ویژه شرکت های خارجی در این نمایشگاه ها و همکاری آن ها با شرکت های ایرانی مطابق با کنوانسیون های موجود، گمرک در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران افتتاح شده است.

حسین زاده تصریح کرد: این شعبه از گمرک خدمات بسیار مهمی به شرکت هایی خواهد داد که قصد واردات تکنولوژی به ایران را داشته باشند که در شرایط تحریم اقتصادی این گام تاثیر بسزایی در ایجاد رونق در صنعت ایرانی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در پایان خاطرنشان کرد: این نمایندگی گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار است پس از این خدمات گمرکی به شرکت های وارد کننده کالاها که در نمایشگاه های مختلف حاضر می شوند ارائه دهد و امور ترخیص کالا را برای این شرکت ها تسهیل کند.

همچنین مطالعه کنید:

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, محمدصادق معتمدیان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *