صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / صلاح با تلاش خودش ابرستاره شد
صلاح با تلاش خودش ابرستاره شد

فرانک لمپارد:

صلاح با تلاش خودش ابرستاره شد

کسب و کار نیوز : فرانک لمپارد، سرمربی چلسی در آستانه دیدار تیمش با لیورپول درباره محمد صلاح صحبت کرده و می‌گوید او بعد از ناکامی در چلسی، در لیورپول موفق به پیشرفت شده و به یک ستاره بزرگ تبدیل شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه,  درحالیکه چلسی با هدایت سرمربی جدیدش فرانک لمپارد فردا در لیگ برتر انگلیس به مصاف لیورپول می‌رود، لمپارد درباره هم‌تیمی سابقش در چلسی محمد صلاح صحبت کرده و می‌گوید این ستاره مصری بعد از مدتی حضور در چلسی که با موفقیت همراه نبود، با جدا شدن از آبی‌های لندن و پیوستن به لیورپول موفق شده در مسیر موفقیت قدم برداشته و به یک ابرستاره تبدیل شود.

صلاح تا پیش از سال ۲۰۱۵ بازیکن چلسی بود اما در آن دوران که هدایت آبی‌ها به عهده ژوزه مورینیو بود ستاره مصری مورد توجه قرار نداشت و تنها در نقش‌هایی حاشیه‌ایی به بازی گرفته می‌شد. به این ترتیب بود که او در سال ۲۰۱۵ ابتدا به صورت قرضی به رم واگذار شد. اما موفقیت صلاح در رم باعث شد او به لیورپول منتقل شود تا زیر نظر یورگن کلوپ به یکی از ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال تبدیل شود.
لمپارد درباره محمد صلاح گفت:” هر بازیکنی راه خاص خودش را برای پیشرفت دارد. صلاح متاسفانه در چلسی نتوانست موفق شود ولی او بازیکن فوق‌العاده‌ای است. او به ایتالیا رفت و دوباره به اینجا برگشت و حالا یک ابرستاره است”.
سرمربی چلسی در ادامه صحبت‌هایش گفت:” مسیر پیشرفت صلاح را نمی‌توان با مسیر من مقایسه کرد. من در روزهایی که کنار صلاح بودم برایم مشخص بود که او خیلی استعداد دارد. ولی آن روزها ما بازیکنان زیادی داشتیم و در پست بازیکن شماره ۱۰ و وینگر رقابت آنقدر زیاد بود که فرصت به صلاح نمی‌رسید. با اینحال کاملا مشخص بود که او فوق‌العاده بااستعداد است. اینکه صلاح ناامید نشد و با تلاش خودش توانست به یک سوپراستار تبدیل شود نشان می‌دهد او چه شخصیت بزرگی دارد”.

همچنین مطالعه کنید:

شناسایی ۶۵ ابتلا به وبا در کشور / گزارش فوتی نداریم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، از ابتدای سال ۲۰۲۲ میلادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.