چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / گلزن فولاد برابر استقلال: از پرسپولیس پیشنهاد داشتم
امیرحسین باقرپور

محصول آکادمی فولاد هستم

گلزن فولاد برابر استقلال: از پرسپولیس پیشنهاد داشتم

کسب و کار نیوز: امیرحسین باقرپور گلزن شمالی تیم فولاد در دیدار برابر استقلال گفت:محصول آکادمی فولاد هستم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, امیرحسین باقرپور گلزن شمالی تیم فولاد در دیدار برابر استقلال درباره حضورش در آکادمی فولاد نیز گفت: من متولد بابل هستم و در اولین سال نوجوانان در تست تیم فولاد شرکت کردم چرا که آکادمی فولاد بزرگترین اکادمی کشور است و خدا را شکر انتخاب شدم، ۲ سال در تیم جوانان و دو سال در تیم امیدهای فولاد بازی کردم.
بازیکن شمالی فولاد در ادامه همچنین گفت: سپس به تیم بزرگسالان اضاف شدم اما بازی به من نرسید و ترجیح دادم که به صورت قرضی به استقلال خوزستان بروم تا بازی کنم و تجربه ام زیاد شود، فکر می کنم یک تصمیم خوب بود و بسیار به فوتبال من کمک کرد.
وی همچنین درباره پیشنهاد از پرسپولیس نیز گفت: بله من از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما چون قرضی به استقلال خوزستان رفته بودم یکسال دیگر با فولاد قرارداد داشتم و خودم هم دوست داشتم با پیراهن فولاد به میدان بروم چرا که محصول اکادمی این باشگاه هستم.
باقرپور درباره بازی با استقلال و تعویض طلایی شدنش گفت: وفتی به میدان رفتم بدنبال یک فرصت بودم تا بتوانم گلزنی کنم و خداراشکر در ثانیه های پایانی ان توپ امد و توانستم گل بزنم و دل هوادارانمان که از اهواز به ورزشگاه امده بودند را شاد کنم تا دست خالی به خانه باز نگردیم، امیدوارم که این گلزنی ها ادامه داشته باشد. دست همه هوادارانی که در همه شرایط مارا حمایت می کنند درد نکند و انشالله در بازی بعد خانگی با برد بتوانیم خوشحالشان کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

موزه‌های آذربایجان شرقی

موزه‌های آذربایجان شرقی به QR Code مجهز می‌شوند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, احمد حمزه زاده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *