صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان غربی / آذربایجان غربی قهرمان المپیاد استعدادیابی کاراته
کاراته

آذربایجان غربی قهرمان المپیاد استعدادیابی کاراته

کسب و کار نیوز : دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در رشته کاراته با پیروزی تیم کاراته بازان آذربایجان غربی در ارومیه به پایان رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، این المپیاد که در ارومیه و به مدت ۳ روز برگزار شد در پایان، در کاتای انفرادی نوجوانان و نونهالان به ترتیب امیرحسین معین الدینی از کرمان و پوریا یعقوبی از ایلام قهرمان شدند.
در بخش کمیته نوجوانان نیز در وزن ۴۸ -کیلوگرم سهیل بیات از تهران، وزن ۵۲- کیلوگرم عرفان ابراهیمی از تهران، وزن ۵۷- کیلوگرم امیرعباس بیک محمدلو از تهران، وزن ۶۳- کیلوگرم محمدطاهامهدیزاده از مازندران، وزن ۷۰ – کیلوگرم سهیل میدان رو از آذربایجان غربی، وزن ۷۰+ کیلوگرم ابوالفضل نوری از مازندران مدال طلای این مسابقات را کسب کردند.
در بخش کمیته نونهالان نیز در وزن ۳۵- کیلوگرم رضا صفری از آذربایجان‌غربی، وزن ۳۸- کیلوگرم امیرمحمدرشید از قم، وزن ۴۲- کیلوگرم امین میرزانژاد آذربایجان غربی، وزن ۴۶- کیلوگرم مهدی اکبری از مرکزی، وزن ۵۰- کیلوگرم علیرضارفیعی جورن از یزد، وزن ۵۵- کیلوگرم سیدابوالفضل حسینی از مازندران و در وزن ۵۵+ کیلوگرم نیز مهدی شیرزاد از آذربایجان‌غربی قهرمان شدند.
در بخش رده بندی کلی این مسابقات در مجموع توزیع مدالهای بخشهای نونهالان و نوجوانان نیز تیم آذربایجان غربی با ۴ طلا و یک نقره به مقام اول، تیم مازندران با ۳طلا، ۲ نقره و ۳ برنز نایب قهرمان و تیم تهران نیز با ۳ طلا، ۱نقره و ۵ برنز به مقام سوم این مسابقات رسیدند.
این مسابقات در بخش پسران و با حضور ۶۰۰ ورزشکار نونهال و نوجوان در قالب ۳۳ تیم کمیته و کاتا در ورزشگاه غدیر ارومیه برگزار شد.
ارومیه اواخر شهریورماه جاری میزبان مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی است.

همچنین مطالعه کنید:

لیگ تعطیل شود، خیلی چیزها به هم می‌ریزد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, حسین ابراهیمی در ارتباط با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *