پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / بیرانوند: آپشن می‌زنم پس گران می‌شوم!
علیرضا بیرانوند

می دانم داستان چیپ از کجا آب می خورد

بیرانوند: آپشن می‌زنم پس گران می‌شوم!

کسب و کار نیوز : علیرضا بیرانوند می‌گوید شاید قراردادش با آپشن ها به مبلغی که در رسانه ها منتشر شده، برسد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, علیرضا بیرانوند در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر حضور یافت و در خصوص موضوعات مختلف اظهار نظر کرد؛ از توضیح قراردادش و آپشن ها تا چیپ فرشید اسماعیلی و شوخی با ستاره استقلال.
بیرانوند در این مصاحبه به بند فسخ ۷۰۰ هزار دلاری اشاره کرد و همچنین گفت که تیم های خارجی دروازه بان ایرانی کمتر می‌خرند. او در ادامه عنوان کرد که بند فسخ باعث شده تا همچنان در پرسپولیس باشد.
قراردادم را اصلاح نکردم
من دوسال با پرسپولیس قرارداد داشتم و الان بحث هست که می‌گویند قرارداد ۷ میلیاردی… اما تنها بازیکنی هستم که از موقعی که با پرسپولیس قرارداد بستم، هنوز دست به قراردادم نزدم، یعنی همان قرارداد هست. من وقتی قرارداد پنج ساله بستم نیازی نیست که بگویم این باید عوض شود. شما وقتی قرارداد پنج ساله می‌بندید، این قانون است که هر سال ۲۰ درصد اضافه شود. یک سری آپشن ها هم هست که معلوم نیست به آن برسیم یا نرسیم؛ چون در جام باشگاه های آسیا ۶ آپشن داریم و تا فینال، قهرمانی، کلین شیت، درصد بازی ها و این ها آپشن‌هایی هست که برای هر بازیکنی وجود دارد.
بعد از ۱۵ کلین شیت آپشن دارم
من بازیکنی هستم که روی برد و این ها حساب نمی‌کنم. بعضی ها می‌گویند هر کلین شیت یک درصد خاص ولی من هر سال حداقل ۱۵ کلین شیت داشته‌ام و همیشه اینطور بوده که گفتم اگر این سقف را زدم شما این درصد را اضافه کنید. دنبال این هم نیستم که بگویم یک کلین شیت یا دو کلین شیت و اینطور بود که اگر ۱۵ تا را رد کردم، شما بتوانید به ما آپشن بدهید.
با آپشن شاید آن مبلغ را بگیرم
شما مثلا با نفت مسجد سلیمان قرارداد یک میلیاردی دارید، قرارداد شما ۱۰ آپشن دارد که هر کدام ده درصدی هستند، اگر شما تمام آپشن ها را بگیرید دو برابر می‌شود. من گفتم خیلی از بازیکن ها هستند که شاید این مبالغ را با آپشن بگیرند اما سایت ها زدند که بیرانوند خودش هم جزو آن ۳-۴ بازیکن است. شاید اگر من بتوانم آن آپشن ها را بگیرم به آن عدد برسم.
به فرشید گفتم شاید توپ اینجا باشد!
من دوست نداشتم آن چیپ برود در گل و می‌دانستم این اتفاق از کجا سر گرفته که آن چیپ بیاید. من خودم شخصیت خودم را می‌شناسم که وقتی گل بد می‌خورم، کل بازی را از دست می‌دهم. به گوش من رسید که اگر علیرضا چیپ بخورد دیگر روحیه ندارد و می‌توانیم دو سه تا گل بزنیم و خب چون طنزی درست کرده بودند برای فرشید من شوخی کردم. آنجا مقداری چمن بود و من هم گفتم شاید آن توپ اینجا باشد. اما واقعا فرشید بازیکن و پسر خوبی است.

همچنین مطالعه کنید:

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, محمدصادق معتمدیان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *