پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / پوچتینو: وضعیت اریکسن به ضرر او و باشگاه است
مائوریسیو پوچتینو،

مائوریسیو پوچتینو :

پوچتینو: وضعیت اریکسن به ضرر او و باشگاه است

کسب و کار نیوز : مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام می‌گوید عدم اطمینان از آینده کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی این تیم به او و تاتنهام آسیب می‌رساند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سرمربی تاتنهام، مائوریسیو پوچتینو می‌گوید عدم اطمینان از آینده ستاره دانمارکی این تیم، کریستین اریکسن هم برای او مضر است و هم به تیم تاتنهام صدمه می‌زند. پوچتینو می‌گوید امیدوار است همه طرفهای درگیر در ماجرای انتقال او هر چه سریعتر به تصمیمی برسند که به نفع همه باشد.
آینده اریکسن از پایان فصل گذشته تا کنون در هاله‌ای از ابهام قرار داشته. اریکسن وارد آخرین سال قرارداد خود با اسپرز می‌شود و از تمدید قرارداد خود با این تیم سر باز زده و امیدوار است در فرصت باقی‌مانده به رئال مادرید منتقل شود. انتقالی که تا کنون انجام نشده است.
درحالیکه پنجره نقل و انتقالات اروپا تا روز دوم سپتامبر باز خواهد بود هنوز مشخص نیست که آیا در مدت زمان باقی مانده باشگاهی برای جذب اریکسن به تاتنهام پیشنهاد رسمی ارائه خواهد کرد یا نه. در غیر اینصورت ستاره دانمارکی مجبور است در تاتنهام به بازی کردن ادامه دهد ولی در ماه ژانویه می‌تواند با باشگاهی دیگر پیش‌قرارداد امضا کند.
پوچتینو در این باره گفت:” این وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد نه برای اریکسن خوب است و نه برای ما. من معتقدم نه باشگاه و نه خود اریکسن انتظار نداشتند کار به اینجا بکشد”.
سرمربی تاتنهام در ادامه گفت:” این جور مشکلات را نباید بزرگتر کرد. هدف باید به حداقل رساندن دامنه این نوع مشکلات باشد. کریستین اریکسن بازیکن مهمی است که باید با عملکرد خوبش به تیم ما کمک کند. من همیشه آماده کمک به باشگاه و رئیسش هستم تا بتواند در این مورد بهترین تصمیم را بگیرد. خیلی خوب می‌دانم که این جور تصمیم‌گیری‌ها ساده نیست ولی هدف من همیشه این است که منافع باشگاه به بهترین شکل ممکن تضمین شود. و منافع بازیکن هم همینطور. مهم این است که تصمیمی گرفته شود که به نفع هر دو طرف باشد”.

همچنین مطالعه کنید:

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

توسعه صنایع‌دستی راهکار مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, محمدصادق معتمدیان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *