صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / راه اندازی کلینیک کارآفرینی در مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداری‌های زنجان

راه اندازی کلینیک کارآفرینی در مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداری‌های زنجان

کسب و کار نیوز - برای حمایت از ایده و طرح های خلاقانه، کلینیک کارآفرینی و اشتغال زایی در مرکز آموزش علمی کاربردی همیاری شهرداری‌های زنجان راه اندازی شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا،هاجر شکری، رئیس این مرکز روز یکشنبه با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اینکه آموزش مقاطع تحصیلی در مراکز علمی کاربردی، مهارت محور است، برای توسعه کارآفرینی و تخصص محوری و تقویت توان علمی، مهارتی و کاربردی در آموزش دانشجویان، کلینیک کارآفرینی در مرکز آموزش علمی کاربردی همیاری شهرداری های استان زنجان ایجاد شده است.

وی ادامه داد: در این کلینیک دانشجویان و سایر اقشار می توانند به صورت رایگان در جلسات مشاوره های تخصصی مشاوران برجسته حوزه کارآفرینی شرکت کنند تا نسبت به راه اندازی کسب و کار جدید ، عملیاتی سازی ایده ها و خلاقیت ها راهبری شوند.

شکری اظهار داشت: در کلینیک کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی همیاری شهرداری های استان زنجان ایده ها و طرح های کسب و کار دانشجویان مورد حمایت مادی و معنوی قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی همیاری شهرداری های استان زنجان گفت: این مرکز امسال برای نخستین بار در استان رشته های مهارت افزا برای حوزه شهرداری ها، دهیاری ها و سازمان آتش نشانی را دایر کرده است.

وی افزود: از جمله این رشته ها می توان به کارشناسی مدیریت محله، مدیریت آموزش های شهروندی، اطفا حریق و امداد و نجات شهری اشاره کرد.

همچنین مطالعه کنید:

دوره‌های توانمندسازی فعالان گردشگری

شرکت ۱۵۹۴ نفر در دوره‌های توانمندسازی فعالان گردشگری هرمزگان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, رضا برومند بابیان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *