صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / بازی با چلسی مثل یک مسابقه بوکس بود
یورگن کلوپ،

یورگن کلوپ:

بازی با چلسی مثل یک مسابقه بوکس بود

کسب و کار نیوز: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به تمجید از عملکرد چلسی پرداخت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه، لیورپول در دیدار سوپرکاپ اروپا و به دشواری موفق شد چلسی را مغلوب کرده و به دومین جام اروپایی چند ماه اخیر خود دست یابد. کلوپ از قدرت مبارزه کردن تیمش تمجید کرده و مدعی شد بازیکنانش مقابل چلسی به خوبی مبارزه کرده اند.
یورگن کلوپ در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: “هم ما و هم چلسی شخصیت خود را نشان دادیم و این دیدار مانند یک مسابقه بوکس بود که هر هر دو طرف ضربات سنگینی بهم می زدیم. هیچ کس در ورزشگاه علاقمند نبود بازی به وقت اضافه کشیده شود اما چلسی واقعا تیم باکیفیتی بود.
ما خوب شروع کردیم و بعد از آن افت کردیم. ما می توانیم در مورد فوتبال صحبت کنیم اما حالا دیگر خیلی دیر شده است ما مجبور به مبارزه شدیم و بازیکنانم امشب این کار را کردند. تازه در اوایل فصل هستیم و این سومین مبارزه دشوار ما بود. این یک بازی بسیار دشوار برای هر دو تیم بود و همه چیز معطوف به پیروزی بود که ما در پایان این کار را انجام دادیم.”
کلوپ در مورد عملکرد اوکسلد چمبرلین گفت: “من به چمبرلین چیز زیادی نگفتم و فکر نمی کردم لازم باشد. برای او خیلی مهم بود دقایقی بازی کند و این دیدار فرصت مناسبی برای به میدان رفتن چمبرلین بود. او می تواند نمایشی خیلی بهتر از این هم داشته باشد بعد از مصدومیت یک طولانی باید به ریتم همیشگی بازگردید. در تمرینات شرایط چمبرلین اینگونه است و در دیدار مقابل چلسی نیز او دقایقی خوب بازی کرد اما برای بازیکنی مثل او این عملکرد کافی نیست.
من می دانستم که این یک بازی بسیار پرفشار است و ما نمی خواستیم او را تحت فشار قرار دهیم و فقط قصد داشتیم به چمبرلین فرصت بازی کردن بدهیم اما این اشتباه من بود و نه اشتباه او، زیرا من در این مورد تصمیم گرفتم.”

همچنین مطالعه کنید:

کامران ندری

کاهش رفاه اقتصادی

سرمقاله- از طرف دیگر، این عادلانه نیست که حداقل دستمزد به میزانی پایین باشد که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *