صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / کمک ۸ میلیارد ریالی سازمان پزشکی قانونی به سیل‌زدگان
سیل زدگان

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور خبر داد

کمک ۸ میلیارد ریالی سازمان پزشکی قانونی به سیل‌زدگان

کسب و کار نیوز- رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از کمک ۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریالی کارکنان سازمان پزشکی قانونی کشور به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، با وقوع سیل در برخی استان‌های کشور و نیاز هموطنان  به کمک‌های امدادی و نیز لزوم بازسازی مناطق سیل زده، کارکنان سازمان پزشکی قانونی کشور در اقدامی جمعی کمک‌های خود را به صورت متمرکز جهت اختصاص به امر بازسازی مناطق سیل زده استان‌های لرستان، خوزستان و فارس اهدا کردند.

 عباس مسجدی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در این خصوص گفت: کارکنان سازمان پزشکی قانونی کشور مبلغ ۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به هموطنان  در استان‌های خوزستان، لرستان و فارس اهدا کردند که این مبلغ در قالب تفاهم نامه‌ای با کمیته امداد امام خمینی جهت نوسازی و بازسازی منازل تخریب شده در این مناطق اختصاص یافت.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه، کمیته امداد کمک‌های اهدایی سازمان را برای احداث ۶۷ واحد مسکونی در دو استان سیل زده لرستان و خوزستان هزینه می‌کند.

مسجدی ادامه داد: کمیته امداد ما به التفاوت مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی را متقبل شده است.

 رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور بیان داشت:  در استان فارس نیز مبالغ اهدایی همراه با کمک‌های کمیته امداد صرف بازسازی منازل و یا بهبود وضعیت معیشت سیل زدگان می‌شود.

 سازمان پزشکی قانونی کشور علاوه بر کمک‌های فوق، نسبت به اعزام یک اکیپ درمانی به استان‌های لرستان و خوزستان و ارسال دو مرحله کمک‌های غیرنقدی کارکنان این سازمان به مناطق سیل زده خوزستان اقدام کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس با ۱۲۱ رای موافق به اصل ۸۵ طرح محدودسازی کاربران فضای مجازی رای مثبت داد/قطع درآمدزایی کسب و کارهای آنلاین

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *