صفحه اصلی / استان ها / ثبت ۱۰۲ میلیمتر بارش در کارکنده استان گلستان
بارش

ثبت ۱۰۲ میلیمتر بارش در کارکنده استان گلستان

کسب و کار نیوز: رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان گفت: بیشترین میزان بارندگی در طول دو روز گذشته در استان به میزان ۱۰۲ میلیمتر در روستای کارکنده شهرستان بندرگز به ثبت رسیده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, محمود محمدقلی پور با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار از روز یکشنبه در گلستان، اظهار کرد: همانگونه که از قبل پیش بینی شده بود بیشترین بارندگی‌ها در طول فعالیت این سامانه را در نواحی غرب و سواحل استان داشتیم.
وی افزود: میزان بارندگی در بندر ترکمن ۶۳ میلیمتر، بندر گز ۶۷ میلیمتر، گرگان ۱۷ میلیمتر، پارک ملی گلستان ۱۲ میلیمتر، مینودشت ۹ میلیمتر و علی آباد کتول ۲۴ میلیمتر بوده است.
محمدقلی پور با بیان اینکه کمترین بارش‌ها در مناطق شمال شرق و مرکزی استان بودند، تصریح کرد: در این مناطق بین ۲ تا ۳ میلیمتر بارش گزارش شده است.
رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان خاطرنشان کرد: امروز موقتاً سامانه فعالیتی نخواهد داشت و از اوایل شب ناپایداری‌هایی را در برخی از نقاط استان به صورت رگبار پراکنده و رعد و برق خواهیم داشت. به تدریج از نیمه شب به بعد سامانه استان را ترک خواهد کرد و تا عصر پنجشنبه پایداری نسبی در سطح استان برقرار می‌شود و آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش ابر را خواهیم داشت. برای پنجشنبه شب و جمعه شب به طور موقت احتمال وقوع رگبار و رعد و برق وجود دارد.

همچنین مطالعه کنید:

startup

تفکر حمایت از استارت‌آپ‌های گردشگری در دولت نیست

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که برای توسعه این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *