صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / فراخوان ثبت ایده در جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان
ثبت ایده

به منظور حمایت از ایجاد کسب و کارهای فناورانه دانشی و ترویج فرهنگ کارآفرینی صورت می گیرد

فراخوان ثبت ایده در جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

کسب و کار نیوز - بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور حمایت از ایجاد کسب و کارهای فناورانه دانشی و ترویج فرهنگ کارآفرینی، سومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می‌‌کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، سومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به منظور ترویج کارآفرینی و تحقق اقتصاد مقاومتی با هدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت برپا می شود.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس ysa-persia.com نسبت به ثبت ایده خود اقدام کنند. ایده‌های ثبت شده در مرحله اول توسط داوران تخصصی و در مرحله دوم توسط داوران کسب و کار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

کلیه ایده پردازانی که وارد مرحله دوم می‌شوند، طی سه روز آموزش و مشاوره‌های لازم به منظور تیم سازی و تهیه طرح اولیه جهت ارائه به داوران کسب و کار را دریافت می کنند.

تیم‌های برتر در پایان جشنواره از اعتبار ویژه بنیاد نیکوکاری جمیلی و حمایت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور تبدیل ایده به کسب و کار بهره مند می‌شوند.

شروع ثبت ایده ها از ۱۸ خرداد ماه آغاز شده و تا ۱۰ مهرماه امسال ادامه دارد.

همچنین مطالعه کنید:

business

اعداد و ارقام اقتصادی در هفته سوم آذرماه ۱۳۹۸

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق ایران، در هفته‌ای که پشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *