صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان غربی / کاهش مقطعی قیمت خودرو در بازار نوعی مُسکن کوتاه مدت است
خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در ارومیه:

کاهش مقطعی قیمت خودرو در بازار نوعی مُسکن کوتاه مدت است

کسب و کار نیوز :

به گزارش کسب و کاکسب و کار نیوز ر نیوز به نقل از ایسنا, محمد افرند افزود: کاهش قیمت ۱۰ درصدی خودروهای داخلی بصورت مُسکن کوتاه مدت عمل می‌کند که تأثیر کوتاه مدتی در بازار دارد.
افرند با اشاره به اینکه وضعیت خرید و فروش خودرو در بازار ارومیه راکد است تصریح کرد: با توجه به افزایش ۱۵۰ برابری قیمت خودرو در ماه‌های گذشته، کاهش ۱۰ درصدی قیمت خودرو داخلی و ۱۵ درصدی قیمت خودروهای خارجی در شرایط فعلی هیچ تأثیری در وضعیت بازار خودرو نخواهد داشت.
وی در خصوص علت اصلی افزایش قیمت خودرو در ماه‌های گذشته خاطرنشان کرد: عدم مدیریت و نظارت، افزایش قیمت دلار و مهم‌تر از همه کم شدن تولیدات کارخانه‌ها به دلیل بالا بردن قیمت محصولات تولیدی از جمله دلایل افزایش قیمت خودرو است.
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در ارومیه اظهار کرد: متأسفانه نمایندگی فروش خودرو با برگزاری ثبت نام‌های بی پایه و اساس و گاهاً دروغین نقش بسزایی در کاهش عرضه خودرو در بازار و افزایش قیمت خودروها دارند.
افرند در خصوص آینده بازار خودرو نیز گفت: اگر مسیر واردات خودرو خارجی باز شود و کارخانه‌های تولید خودرو محصولات خود را به قیمت واقعی به بازار عرضه کنند؛ وضعیت بازار خودرو بهتر شده و شاهد کاهش ۲۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی و۳۰ درصدی خودروهای خارجی خواهیم بود.

همچنین مطالعه کنید:

Knowledge base

تشکیل دانش‌بنیان‌ها درگیر قوانین دست‌وپاگیر

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، در همین رابطه رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *